Mikro Bant Kaynak 6 2631

Tekirdağ Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Tekirdağ Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Peruk Postiş ve Çıt Çıt Saçlar 

Peruk çeşitleri olarak , sentetik peruk, gerçek peruk diye ikiye ayrılır. Sentetik peruklar fiber kanekolon olanları birinci kalitedir. Tam sentetik dediğimiz ise ikinci kalitedir. Fiber sentetiklere ılık fön , maşa yapılabilmektedir. Tam sentetik peruklar ne yıkanabilir ne de fön çekilebilir. Bu yüzden sentetik perukların da kalitesine göre fiyatları değişmektedir.

Gerçek peruklar, medikal peruk , ciltli peruk , tül peruk diye çeşitleri bulunmaktadır. Ciltli peruklar el yapımızıdır genellikle Türkiye de yapılan en çok yaygın olan peruktur. Tül ve medikal peruk yurtdışından hazır olarak gelmektedir ve fiyatları diğer peruklara göre daha pahalıdır. Fakat tamamen naturel görünüm sağlamaktadır. Peruk diyince aklımıza insanların  eğlenmek için tanınmamak için taktığı düşünülür. Fakat öyle değildir.

Peruk takan insanlar kemoterapi görenler olabilir, saç kıran olmuş saçı hastalıktan dökülmüş insanlar takmaktadırşar. Bu yüzden de kesinlikle ön yargıyla bakmamalıyız.  Erkekler için çok seçenek olmadığı gibi çok da talep yoktur. Genellikle bayanlar bu peruk işini ilerletmişlerdir.

Gerçek peruklara her işlemi yapabilmektesiniz. Gerçek peruklar yağlanma yapmadığı için bir sprey , jöle , wax gibi yapışıcı malzmemeler kullanırsanız yıkanamanız gerekmektedir. Kesinlikle peruklarla uyunmamalı ve kesinlikle denize duşa girilmemelidir.

Eğer peruk almak istiyorsanız peruk satan yerimize gelip sizlere yardımcı olabiliriz. Peruk Satan Yerler olarak birinci sırada gelmekteyiz. Çünkü hem imalatçıyız hem ithalatçıyız. Kesinlikle saçlarda dolaşım karışım yoktur. Çin saçları ve fırınlanmış saçlarla karıştırmayınız.

www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Detaylı bilgi için ; 0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı

Sizlere en iyi hizmet verebilmek için peruk çeşitlerimizi fazlalaştırdık , eğer isterseniz resimde beğendiğiniz bir peruk var ise sizlere aynısını dikebiliriz. Yeter ki nasıl bir model istediğinizi söyleyin , bizler sizler için varız.

Peruk Satın almak istiyorsanız bizlere telefon numarasından internet sitesinden ya da sosyal medyadan da ulaşabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Tekirdağ Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro bant

Tekirdağ Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak

Tekirdağ Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , toptan saç fiyatları

Tekirdağ Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , saç kaynak fiyatları

 

Leave a Comment