Mikro Bant Kaynak 10 fb2d

Sivas Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Sivas Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Çıt Çıt Saç Nasıl Temizlenir?

Kadınların saçlarını uzatmak ve daha dolgun göstermek için tercih ettikleri saç kaynak uygulamalarından birisi de çıt çıt saç modelleridir. Bu kaynak saçlar, genellikle 8 parçadan oluşmaktadır. Oldukça pratik bir şekilde saça tutturulabilen bu saçlar, toka ile saça eklenir ve daha yoğun ve gür bir görünüm ortaya koyalar.

Çıt çıt saç modellerindeki her tutam farklı uzunluklarda hazırlanır. Bu durum saçın doğal bir görünüm ortaya koyması için oldukça önemlidir. Çünkü her parçanın saça takılacağı bölge farklıdır. Bu da çıt çıt saçların dışarıdan fark edilmesinin ve yapay bir görünüm ortaya koymasının önüne geçer. Takılması oldukça pratik olması ve tekrar tekrar kullanılabilmesi nedeniyle tercih edilen çıt çıt saç modellerinin saça nasıl takıldığı kadar, temizliklerinin nasıl yapıldığı da önemlidir. Peki, çıt çıt saçlar nasıl temizlenmelidir?

Çıt Çıt Saç Modellerinin Temizliği

Çıt çıt saçlar, sigara dumanında, hava kirliliğinden ve kozmetik ürünlerinin bıraktığı kalıntılardan çok fazla etkilenirler. Bunun kişiler kendi saçlarına nasıl bakım yapıyorsa, çıt çıt saçlara da öyle özen göstermelidir. Aksi halde bu kaynak saçlar donuk ve şekilsiz bir görünüm ortaya koyarlar. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, çıt çıt saçların doğal saçlara göre çok daha özenli bir bakım istemesidir. Bu nedenle çıt çıt saçlar yıkanırken oldukça nazik davranılmalıdır. Aksi halde saçlar dikişli yerlerinden ayrılabilir ya da birbirine dolaşabilirler. Yine dolaşan saçları birbirinden ayırmaya çalışırken kopmalar meydana gelir.

Tüm bu olumsuzluklar ile karşılaşmamak adına çıt çıt saçların her parçasını ayrı ayrı yıkamalısınız. Bunun için öncelikle bir kaba ılık su ile şampuan eklenir ve karıştırılır. Saçlar bu su içerisine bırakılır ve yavaş hareketler ile ovalanır. Sonrasından dikiş yerlerinden tutularak musluğun altında şampuandan arındırılır. Saçların kolay taranması adına aynı işlemler saç kremi ile tekrarlanır. Son olarak ise çıt çıt saçlar dikiş yerlerinden asılarak kurumaya bırakılır. Çıt çıt saç modelleri ve çıt çıt saç fiyatları ile ilgili bilgili almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

www.mikrokaynakmerkezi.com  sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Sivas Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak yapan yerler

Sivas Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , saç kaynak merkezi

Sivas Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak

Sivas Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , postiş saçlar

 

Leave a Comment