IMG E3046

Tokat Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17

Tokat Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17

Sentetik ve Doğal Saçlar Arasındaki Farklar

Saç kaynak, saçları zayıf ve kısa olan bireylerin son dönemdeki en büyük kurtarıcısı durumundadır. Eskiden sadece belli uzunluktaki saçlara saç kaynak uygulaması yapılabiliyorken, günümüzde çok kısa saçlara dahi uygulanabiliyor. Üstelik bu saç kaynaklar, çok kısa saçlarda dahi oldukça doğal bir görünüm ortaya koyabiliyor. Özellikle de mikro saç kaynaklar bu anlamda oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkarabiliyor. Eğer hem uzun hem de daha dolgun görünen saçlara sahip olmak istiyorsanız mikro kaynak yapan yerler arasında en çok rağbet gören firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Saç kaynak çeşitlerini uygulanması sırasında kullanılan saçlar çeşitlilik gösterir. Bu saçlar arasında sentetik saçlar ve doğal saçlar yer almaktadır. Bu saç çeşitlerinin birbirlerine göre bazı üstünlükleri bulunmaktadır. Ancak pek çok noktada sentetik saçların doğal saçların yerini tutması mümkün olmuyor. Özellikle de uygulanan işlemler sırasında iki saç arasındaki fark çok daha belirginleşiyor.

Doğal Saç ile Sentetik Saç Farkları

Doğal saç ile sentetik saçlar arasında farklar bulunmaktadır. Sentetik saçlar, gerçek saçlara oranla çok daha ucuzdur. Ancak istenilen doğal sonucu vermeleri anlamında bekleneni karşılamaları pek mümkün değildir. Doğal saçlar ise sentetik olanlara göre daha maliyetlidir. Bu saçlar, özellikle saçlarının görünümünde doğallığı önemseyenlerin ilk tercihidir. Doğal saçlar ile saç kaynak uygulamaları için saç kaynak merkezimiz ile iletişime geçebilir, sizin için en uygun olan yöntemi tercih edebilirsiniz.

Doğal ve sentetik saç arasındaki fark daha önce de belirttiğimiz gibi en çok uygulanan işlemler sırasında ortaya çıkmaktadır. Çünkü sentetik saçlar fön, maşa ve boyama gibi işlemler sırasında zarar görebilir ve hatta yanabilirler. Bu sırada etrafa kötü bir koku da yayabilirler. Ancak doğal saçlardan yapılmış bir saç kaynağa, kendi saçlarınıza uyguladığınız her türlü işlemi uygulayabilirsiniz. Doğal saçlardan yapılmış kaynak saçlarınıza fön çekebilir ve dilediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Tüm bunların yanında doğal ve sentetik saçları birbirinden ayırmak da oldukça önemlidir. Bunun için yapılması gereken oldukça basittir. Saçın doğal mı yoksa sentetik mi olduğunu anlamak için saçtan koparılan bir tel yakılmalıdır. Yanarken etrafa kötü bir koku yayılıyorsa, o saç sentetiktir. Siz de doğal saçlardan yapılmış saç kaynaklar ile saçlarınızın çok daha uzun ve dolgun görünmesini istiyorsanız, saç kaynak merkezimiz ile iletişime geçebilir, uzmanlar kişilerden bilgi alabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Tokat Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17 , mikro bant kaynak

Tokat Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17 , boncuk kaynak saç fiyatları

Tokat Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17 , keratin kaynak

Tokat Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17 , saç kaynak merkezi

 

Leave a Comment