REAB4487
İndirim!

100 adet Platin Micro Kaynak Saç

 1.750,00  1.250,00

Platin Mikro Kaynak ;

100 adet saçın ağırlığı 60 gramdır

Uzunluk 70 cm

Karşıma ve Dolaşma Yapmaz.

Fön , boya ve maşa tutmaktadır.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Kategoriler:

Açıklama

Saç Kaynak Fiyatları

Günümüzde saç yapılandırma sektöründeki gelişmeler, saç kaynak tekniklerindeki gelişmeleri de beraberinde getirmiştir. Geçmişte sadece belirli bir saç yapısına ve uzunluğuna sahip olanlar kaynak saç yaptırabilirken, artık saç seyrekliği ya da kısalığı ne durumda olursa olsun uygun bir kaynak yöntemi bulunuyor. Çünkü saç fiyatları ve çeşitleri hemen herkese hitap eder hale gelmiş durumdadır.

Mikro Saç Kaynak Tekniği

Dünya genelinde en çok kullanılan saç kaynak tekniklerinden birisi de mikro saç kaynak yöntemidir. Bu tekniğin rağbet görmesinin en önemli nedeni ise pratik kullanımıdır. Çünkü bu teknikte saçlar çok ince tutamlar halinde uygulanır ve bu sayede saç kaynak yapıldığı dışarıdan anlaşılmaz. Ayrıca kişi saç köklerinde bir gerginlik hissetmez. Siz de saç kaynak tekniğinde doğal görünüm arayanlardansanız, saç fiyatlarına inceleyebilir, mikro kaynak tekniğini tercih edebilirsiniz.

Boncuk Kaynak Tekniği

Halka kaynak tekniği olarak da bilinen bu saç kaynak tekniğinde uygulama sırasında küçük özel halkalar kullanılmaktadır. Yöntem de adını bu halkalardan almaktadır. Bu saç kaynak uygulaması sırasında yapıştırma değil sıkıştırma tekniği kullanılır. Bu nedenle işçilikteki profesyonellik halka kaynakta çok daha fazla önemlidir. Eğer profesyonel bir saç kaynak merkezi tercih etmezseniz, saç kaynak kopabilir. Bu nedenle profesyonel kişiler ile çalışmalısınız. Bu sayede hem kopmalar yaşamazsınız hem de saçlarınıza herhangi bir zarar gelmez.

Keratin Kaynak Tekniği

Keratin saç kaynağın en önemli özelliği, sağlıklı bir teknik olmasıdır. Çünkü keratin malzemesi insan vücudunun yabancı olmadığı bir maddedir. Kullanılan maddenin tamamen doğal olması ve nedeniyle saç derisi bu maddeye tepki vermez. Ancak bu teknik diğer yapıştırma tekniklerine göre daha kalındır. Bu nedenle saçın belli uzunlukta ve kalınlıkta olması oldukça önemlidir. Bunu yanında erime ya da yapışma gibi riskler bulunmamaktadır. Ayrıca çıkarılması sırasında özel bir teknik uygulaması nedeniyle de saçlara herhangi bir zarar vermez ve saçı kestirmeye gerek kalmaz.

Siz de saç kaynak tekniklerinden birini uygulatmak istiyorsanız, saç fiyatlarını inceleyebilir, doğru saç kaynak merkezini tercih ederek çok daha güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

 

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“100 adet Platin Micro Kaynak Saç” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir