İstanbul Saç Kaynak Merkezi

İstanbul saç kaynak merkezi olarak, yeni yılda da sizlerle birlikte kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son dönem ürünlerimizi sizlere ulaştırmak için kollarımızı sıvadık. Pandemi şartlarında piyasaların çok daha yavaş ilerlemekte olduğunun bilincindeyiz. Ancak buna rağmen, yeni üretim kaliteli ve doğal mikro kaynak saç ürünlerini Türkiye’nin her yanında göndermeyi başarıyoruz.

Ürünlerimizde sentetik ham madde kullanımından kaçınıyoruz. Tercih etmekte olduğumuz ürünlerimiz, gerçek insan saçlarından elde edilir. Çeşitli ülkelerden derlenmiş olan bu orijinal saçlar üretime tabii tutulur. Sonrasında, siz değerli müşterilerimize mikro kaynak İstanbul üzerinden ulaştırılırlar.

Ürünlerimizde ülke tercihi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Saç tellerinin hangi ülkenin imzasına sahip olduklarını da paylaşabiliyoruz. Genel tercihimiz Türk saçı kullanmak oluyor. Ülkemizde bayanların saçları ile her açıdan uyum sağlayacağını düşündüğümüz Asya, Türki Cumhuriyetleri gibi ülkelerden ürünlerimizi tedarik ediyoruz.

İstanbul Saç Kaynak Merkezi Hizmetleri

Saç kaynak merkezi İstanbul merkezli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İletişim numaramız ve sosyal medya adreslerimiz aşağıda yer almakta olduğu gibidir. Bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bilgilendirme talep edebilir, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Saç kaynak merkezi olarak, müşterilerimizin bilinçli bir biçimde ve kendilerini rahat hissedecekleri şekilde hizmetlerimizden faydalanmalarını isteriz. Bu yüzden her zaman ilk önce onları dinler, ne aradıklarını çözümleriz.

Çeşitli kaynak uygulamalarının verildiği işinin ehli uzman ekip arkadaşlarımızla işe koyuluruz. En kısa süre içerisinde saçlarınızın aradığınız o güzel görüntüye kavuşmasını sağlarız.

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment