Gri Kaynak Saç Modelleri

Bir zamanların istenmeyen rengi, kadınların kurtulmak için çırpındıkları bir renk olan gri, bugün kadınlar arasında son derece havalı seçeneklerden bir tanesi haline geldi. Hatta öyle ki, saç rengi koyu olan bayanlar, bile isteye gri kaynak saç yaparak, saçlarının arasında resmen parlayan bu renge yer açmaktadırlar. Bu açıdan bayanlar da artık gri saça çok daha değer vermektedirler.

Tabii ki gri saç tercihine boya uygulaması ile gitmek akla ilk gelen seçeneklerden oluyor. Fakat ne yazık ki bir süre sonrasında saçların renginde açılma, hızla değişme görünüyor. İlk ayna karşısındaki o muazzam saçlar arasındaki renk uyumu ve geçişi ise hızla yok oluyor kayboluyor.

Tabii ki bu rengin değişimi de kadınları tatmin etmiyor. Kadınlar da daha kalıcı yöntemler denemek istiyorlar. Akla ilk olarak ise elbette ki gri kaynak saç yöntemi geliyor. Saçlarının daha çok uçlarına kaynak yapmayı tercih etmekte olan bayanlar, bazen kökten uca olan daha hacimli gri saç ekleme işlemlerini talep edebilmektedirler.

Gri kaynak saç uygulamalarının en önemli safhalarından bir tanesi, doğru ürün tercihleridir. Özellikle de kökten uca gibi daha ciddi birtakım saç eklemeler düşünülüyorsa dikkat edilmelidir. Evet, boyaya kıyasla daha pratik ve estetiktir. Dahası, kalıcıdır. Ancak yanlış bir ürün, saç diplerinize zarar verebilir, saçlarınıza ağırlık yapabilir, dökülmelere sebep olabilir.

Gri Kaynak Saç Nasıl Yapılır?

Gri kaynak saç uygulaması nasıl yapılır diye merak ediyorsanız bu başlığımızda anlatmaya çalışacağız. Genel olarak birçok farklı kaynak modelleri tercih edilebilir. Eğer tak çıkar yapayım, ara sıra kullanayım derseniz, boncuk veya çıt çıt kaynak tercihi yapabilirsiniz.

Fakat daha konforlu olsun, kullanımı doğal olsun, kendi saçım gibi hissedeyim derseniz de tabii ki mikro saç kaynak uygulamasını seçmenizi tercih ediyor olacağız. Merkezimizde, her türlü kaynak modeline ait olan uygulamalar bulunuyor.

Uygulamalarımızı gerçekleştirirken, özenle getirmiş olduğumuz saç kaynak ürünlerini de sizlere sunmaktayız. Saçlarınızla en uyumlu renkleri, saç tiplerinize en çok yakışacak olan saç tiplerini seçiyoruz. Uzun kullanımı garanti olan kalıcı saç kaynak modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment