En İyi Saç Kaynak Hangisidir?

Saç kaynak teknolojisi, her dönem kendisini yenilemiştir. Bayanların saçlarına olan bu ilgisi ve her an saçlarına yatırıma hazır olan merakları sayesinde, saç kaynak piyasası da gelişim göstermiştir. Ancak seçenek çoğalınca mecburi olarak bu sefer de en iyi saç kaynak hangisidir sorusu kendisine yer bulmuştur.

Bayanlar sürekli olarak kendilerine en uygun olan saç kaynak uygulamalarını araştırıyorlar. Her kadının saçlarının bireysel açıdan özel olduğunu düşünürsek, saç kaynakların da tabii ki kişilere göre farklı şekilde uygulanabileceği gerçeğini saptayabiliriz. Bu açıdan yazımız içerisinde sizlere fikir sahibi olabileceğiniz birtakım durumlardan bahsediyor olacağız.

Öncelikli olarak şunu belirtebiliriz ki, saç kaynak yöntemlerinin hepsi kendi içerisinde avantajlar ihtiva etmektedirler. Ve tabii ki bir yöntemin diğer yöntem karşısında dezavantajları da olabilmektedir. En iyi saç kaynak araştırması sırasında mesela boncuk kaynak ve mikro kaynak arasında tercih yaparken, birtakım detayları göz önünde bulundurabiliriz. Nedir onlar?

  1. Boncuk kaynak keyfi olarak çıkarılmaya daha uygundur. Tak çıkar için kullanılabilir.
  2. Mikro kaynak boncuk kaynağa kıyasla daha uzun ömürlüdür, dayanıklı ve doğaldır. Ancak sürekli tak çıkar için uygun değildir.
  3. Boncuk kaynak konforsuz olabilir. Saça batma yapabilmektedir. Saçların tutamları uyumsuz olabilir.
  4. Mikro kaynak konforludur ve saç tipleri ile yüzde yüz oranında uyum gösterebilir.

Hangi Kaynak Benim İçin En İyi Saç Kaynak Olur?

En iyi saç kaynak araştırmasını gerçekleştirirken işin içinden çıkamayacağız gibi görünüyor. Dolayısıyla farklı bir başlık üzerinden devam etmek istiyoruz. Bu şekilde sizler de kendinize en uygun olan saç kaynak uygulamasını keşfetmiş olacaksınız. Bize kalırsa, bu soruyu kendinize sormanız, en iyi saç kaynak hangisidir sorusunu sormanızdan daha etkin bir rol oynayacaktır.

  1. Saçlarınız inceyse, medikal saç kaynak uygulamalarını tercih edebilirsiniz.
  2. Saçlarınız çok kısaysa, saçlarınıza uyumlu olacak mikro kaynak uygulaması çok daha doğal duracaktır.
  3. Saçlarınız dökülüyorsa veya uzamıyorsa, mikro keratin kaynak saç ürünlerini seçebilirsiniz.
  4. Kısa dönem kulanım düşünüyorsanız ya peruk kullanımını ya da boncuk kaynak kullanımını seçebilirsiniz. Veya ek olarak, çıtçıt postiş de kullanılabilir.

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment