100 human hair remy clip in extensions 1

Saç Kaynak Merkezi Mikro Kaynak

Saç Kaynak Merkezi mikro kaynak 0539 963 07 08

Merhabalar , biz İstanbul saç kaynak merkezi olarak çalışmaktayız. Gerek peruk , gerekse postiş modelleri gibi bir çok seçeneğimiz mevcuttur. Kısaca PERUKA‘ cı deniliyor bizlere. Dünyanın bir çok ülkelerine giderek seçtiğimiz kaliteli saçları sizlere sunuyoruz. Detaylı bilgi için ise bizlere whatsapp dan ya da telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.

Tel no : +90 539 963 07 08

Bizler en iyi saçları seçerek daha iyi bir müşteri potansiyele sahip olmak istiyoruz. Bizim işimiz ve hedefimiz , kaliteli ürünleri uyguna almak ve uygun fiyatlara satmaktır. Her zaman güzel saçları Türkiye ye getirmek istiyoruz. İthalatını yaptığımız bu saçları vatanımıza getirdiğimiz de tekrardan bir test den geçiriyoruz.

Her çeşit saç modeli için , her renk saçlar için bizlere ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. İstanbul da olan müşterilerimiz ve ya bizi yeni tanıyan saçlarımızı görmek isteyenler ise mağazamızı ziyaret edebilirler. Mağazamız İSTANBUL beyoğlu dadır .

Orjinal gerçek saçlarla sizlerleyiz arkadaşlar. Türkiye nin her bir tarafına kapıda ödeme sistemi ile kargoyla gönderim sağlamaktayız. Saçlarımız garantilidir. Garantisi şu şekilde; karışma ve dolaşma yaparsa , boya tutmazsa garantilidir. Tabiki bunun da müşteri hatası olmaması gerekmektedir. Saçı açmaya çalıştınız ve saç yandı , o zaman kabul etmiyoruz. saçlarımızın hepsinin rengi açılmaktadır. (açık karamele kadar) Eğer saç yanarsa , derecesini fazla girmiş olabilirsiniz ya da açarken çok sıcak kalmıştır ve hiç eliniz ile oynamamışsınızdır. İşte bu yüzden de saç yakmak garanti bapsamına çıkmaktadır.

Sizler için hazırladığımız saçlarımızı telefon yolu ile de sipariş verebilirsiniz. Herşeyi şeffaf sunarak sizlere daha iyi hizmet vermek için , saçları video şeklinde sizlere iletiyoruz.

Yurtdışına da isterseniz kargo ile gönderim sağlamaktayız. Yurtdışına UPS ve DHL firmalarını kullanarak saçlarımzı güvenli bir şekilde göndermiş bulunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için elimizden geldiği kadar paketlemeye özen gösteriyoruz . Dünyanın her yerinde mutlaka bir müşterimiz vardır. Ve biz Türkiye de sayılı saç merkeziyiz. Yurtdışına Toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur Toplu bir şekilde saç almak isteyen müşterilerimiz bizimle irtibata geçebilir.

+90 539 963 07 08 whatsapp

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

İnstagram: sackaynak_extensions
İnstagram: mikro_kaynak_merkezim

Youtube kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UC0-9yGlxTXEbnxAIRYB3hmQ?view_as=subscriber

Leave a Comment