IMG 6592

Mikro Kaynak Saç Satın Almak İsteyenler

Merhaba arkadaşlar , bugün sizlere mikro kaynak hakkında bilgiler vermek için bu yazıyı yazıyorum. Umarım yazdığım şeyler size faydalı olur.

Mikro kaynağın açılımı , mikron yani , küçük küçük takılmasından gelmektedir. keratinini oldukça muntazam bir şekilde cok fazla taşırmadan ve dağıtmadan takmak gerekir. Bunun için de gerçekten iyi bir usta en temmeli özelliklerden bir tanesidir..

Kesinlikle ustanızı iyi seçmelisinizdir. Eğer iyi takılmaz ise , takılan saçların dökülmesine sebep olabilir. Bu işin püf noktası saça iyi eritilip iyi bir şekilde yapıştırılmasıdır. Bunun yanı sıra saçın üzerindeki yapıştırılan malzemesi yani keratini de sağlam malzeme olması gerekir. İtalyan keratini ile adlandırdığımız malzeme kullanılması şarttır. Eğer keratin değil de , silikon kullanılmış ise , saçlarda bir çok zarar yol açmaktadır. Bunu anlamanız için, ilk başta saçı aldığınız yere kesinlikle sormalısınız . Eğer italyan keratini kullanmıyorlarsa o saçı almamalısınız.

İtalyan keratini olup olmadığını saça yaparken de anlayabilirsiniz. silikonla yapılan kaynak saça yapışır sakız gibi. ve çıkartıtken de cok zor çıkar. Rengi de sarı bir renk alır.. Mikro kaynak maximum 3 ay kullanılması gerekn bir kaynak türüdür. Eğer olurda 3 ay geçerse ne olur ?

Saç diplerinde dolaşma yapar. Çıkarırken de oldukça zor bir şekilde çıkar. Bunun için bizim önerimiz 2 ay ve 3 ay arasıdır. Maddi ve manevi durumunuza göre değerlendirebilirsiniz. Mikro kaynak kullanırken saçlarınızın diplerine krem getirmemenizi öneririz. ( kayma düşme ve dökülmeler yapabilir. ) ve günlük taramanız gerekmektedir. Islak kesinlikle yatılmaması lazım . Bu saçları kullanırken bir PÜF noktasıdır. Kaliteli bir saç satın almak istiyorsanız işte burada biz devreye girmekteyiz.

Türkiye nin her yerine kargo ile gönderim sağlamaktayız. Yerimiz istanbul dadır. Mağazamıza gelerek de saçları görüp satın alabilirsiniz. Dilerseniz de sipariş vererek kargo ile isteyebilirsiniz. Kargo ile göndereceğimiz ürünlerin videosunu resmini çekerek sizlere gönderiyoruz. Dilerseniz de whatsapp üzerinden görüntülü de saçı gösterebiliriz.

Bizler için çok değerlisiniz. Bu yüzden elimizden geldiği kadar en iyi saçları kalite yönden olsun , fiyat yönünden olsun oldukça iddalıyız.

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz;

instagram: sackaynak_extensions

mikro_kaynak_merkezim

Mikro kaynak Saç Satın Almak İsteyenler

Leave a Comment