RWJV7338

İstanbul da En iyi Mikro Kaynak Yapan Yerler

+90 539 963 07 08 Whatsapp iletişim Hattı

Merhaba değerli müşterilerim ve değerli okurlarım. Bugün yazıma biraz kendimizden ve nasıl bir sistem ile çalısıyoruz onlardan bahsedeceğim. Tabiki başlıkta en iyi mikro kaynak yapan yerler yazıyor ama hiç bir zaman kendimize bizler çalışan olarak saç kaynak uygulaması yapan bireyler olarak kendimizi hiç övmedik. Böyle iyiyiz , şöyle iyiyiz tabiki de demeyeceğim…

Bizim mağazamız istanbul beyoğlundadır. Gelmek isteyen görmek isteyen gelip görebilir, Çalışma sistemimize bakabilir, beğendiği taktirde kaynak uygulamasını gerçekleştiririz. Saç Kaynağı bir sanattır. Muntazam bir şekilde sıralı takılması gerekmektedir. Mikro kaynak, boncuk kaynak, tres kaynak gibi saç uygulamamız mevcuttur. Takacağınız Saçın ağırlığı kadar da kadının saçında o kadar tutamlıkta saç almak gerekmektedir. Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Müsait günlerinizi birlikte ayarlayarak beklemeden daha iyi bir şekilde sizleri hızlıca mağazadan işinizi bitirmek ve daha fazla sizleri meşgul etmemek adına randevu sistemini getirdik. Saatlerce kaynak sırası beklemeyeceksiniz.

İstanbul un en iyisi biz demiyoruz fakat yaptığımız kaynaklardan geri olumu sonuç aldığımz için iyi yaptığımızı düşünüyoruz. Saç Kaynak işini ciddiye alıyoruz, çünkü bizim mesleğimiz bu. Sanat bu işte çok önemlidir.

Aynı zaman da toptan da satışlarımız vardır.

Bizim mesleğimiz sadece saç işidir. Kuaförlük mesleğimiz yoktur. Saç Kaynak ve saç satışı mevcuttur. Boya fön gibi işlemler kesinlikle yapmıyoruz.

Saçlarımızı kendimiz yurtdışından, bir çok ülkelere giderek satın almaktayız. Hem uygun fiyatlara hemde kaliteli işçilik için uğraşıyoruz.

Önceden sadece toptancılık yapıyorduk ve kuaförlere perukçulara saç satıyorduk . sonra ismimizi duyurmak için perakende işine de girdik aynı zaman da kaynak da takmaya başladık. 20 yıldır saç satıyoruz 15 yıldır ise perakende satışımız ve saç kaynak uygulamamız mevcuttur.

Her zaman söylüyoruz ve yine söyleyeceğiz verdiğiniz para boşa gitmemesi için bizleri tercih edebilirsiniz. Bu konuda istanbul da en iyi en kaliteli saçları satan perukçulardan birisiyiz diyebilirim. Türkiye nin her yernie tekirdağ dan vam a neresi olursa olsun her yerde müşterilerimiz mevcuttur. İster ham saç şeklinde isterseniz de mikro kaynak, boncuk kaynak şeklinde , ister kilo ile ister adet ile satışımız mevcuttur.

Dünyanın her yerine de yurtdışı kargolarımız vardır. UPS ve DHL acentesi ile anlaşmalıyız. Yurtdışındasınız ve saç almak istiyorsunuz bizlere çekinmeden whatsapp üzerinden yazabilir ya da arayabilirsiniz. Elimizden geldiği kadarından daha fazla yardımcı olacağız.

Bizlere ulaşmak için ; +90 539 963 07 08 whatsapp iletişim hattı

www.mikrokaynakmerkezi.com ,

Youtube kanalımız:

https://www.youtube.com/channel/UC0-9yGlxTXEbnxAIRYB3hmQ?view_as=subscriber

İnstagram: mikro_kaynak_merkezim

Leave a Comment