MTEE9139 1

Saç Kaynak Merkezi Mikro Kaynak

Saç Kaynak Merkezi olarak mağazamız da bütün kaynak uygulamaları yapılmaktadır. Mağazamıza gelerek istediğiniz kaynağı yaptırabiliriz. Dilerseniz de saçınız daki kaynağı söktürebilirsiniz, ya da söktürüp tekrardan taktırabilirsiniz.

En çok yaygın olan mikro kaynak şuan rekabet görmektedir. Sağlık açısından da hiç bir zararı yoktur. Düzenli kullanım yapılırsa bir problem yaşamazsınız. Her zaman kaynak ustası bulmanız gerekmektedir. Çünkü bu kaynak işi herkesin yapabileceği bir iş değildir. Doğru yapılmaz ise sonuçları saçlarda dökülmeye kadar gider ve bu sefer de kaynak saçı kopardı yıprattı gibi söylemler duyarsınız.

Buda kaynak kötü gibi zemin ortaya koyar. Bizim talimatlarımıza uyan ve düzenli kullanan müşterilerimizin hepsi memnun ve her 3 ay da bir kaynaklarını söktürüp tekrar taktırmaya gelmektedir.

Sizde uzun saçlara sahip olmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. 90 539 963 07 08 numaradan bizlere yazabilir ya da arayabilirsiniz. Fiyatlarımız saçın kalitesine göre uygundur. Çok fazla rakamlara kaynak takmıyoruz başkaları gibi 3 bin , 4 bin istemiyoruz. Çünkü biz toptancıyız. Toptan fiyatlarına perakende satışı yapıyoruz ve biz perukçuyuz. , aynı zaman da saç kaynak merkezi olarak da geçiyoruz. Kuaför değiliz. Saçlarımızı kendimiz getiriyoruz. Başklarından almıyoruz. Bu yüzden de fiyatlarımız diğer saç kaynak yapan yerlere göre uygundur. Çok çok kötü saçlar satıp insanların saçlarını da kesinikle bozmak amacımız değildir. Bizler en iyi saçı bulup en iyi fiyatlara takmaktır. Bu yüzden de biz sürümden kazanmaktayız. Sizde saçlarınızın 2-3 saat gibi zamanda uzamasını istiyorsanız bizlere ulaşın. Eğer bize yakın değilseniz , kargo ile de saç isteyebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden resim video ile sizlerle istediğiniz rengi ayarlayabiliriz ve doğrudan hedefe ulaşırız. Her çeşit saçlar elimiz de mevcuttur. Mikro bant kaynak, mikro kaynak, boncuk kaynak , tress kaynak gibi kaynak çeşitlerimiz de vardır. Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Gelmeden önce lütfen bizlerden tarih belirleme isteyiniz. Sizin ve bizim uygun ortak zamanımızdan randevu oluşturabiliriz.

Ayrıyetten bunların dışında çıt çıt, yarım ay, at kuyruğu , postiş , peruk modellerimiz de vardır . İnternet adresimiz den de sipariş de bulunabilirsiniz.

www.mikrokaynakmerkezi.com

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

instagram: sackaynak_extensions
İnstagram: mikro_kaynak_merkezim

Leave a Comment