Mikro Bant Kaynak Nat. a745

İstanbul Mikro Bant Kaynak


İstanbul da Mikro Bant Kaynak Satan Yer

Merhaba arkdaşlar istanbul da mikro bant orjinal gerçek saç satışının toptan bayisiyiz. Sizlerde her çeşit gerçek saçlara sahip olmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Gerçek saç ürünlerimiz stoklarımız da mevcuttur. Toptan ve perakende satışlarımız vardır.

Elimiz de olan ürünleri görmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. +90 539 963 07 08 telefon numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Türkiye de ve dünya da farketmez sizin her yerer kargo yapıyoruz.

Mikro bant kaynak için sizlere bir kaç bilgi vermek istiyorum;

Mikro Bant Kaynak çok fazla bilinen ve kullanılan bir kaynak sistemi değildir. Ama gayet başarılı bir kaynak sistemidir. kullanış açısından da çok rahattır. Mikro bant kaynak , ortalam 2 ay kullanım süresi vardır. Sonra çıkarıp tekrardan bantları yenilenip, takılabilir. Avrupa da çok tercih edilen bir kaynak sistemidir. Türkiye de cok yaygın değildir. mikro bant da mikto kaynak gibi kullanımı mevcuttur. Diplerde dolaşmaya sebep vermemek için sürekli taramak gerekir. Burada önemli olan ise bantların yapıştırılan kısmı cok iyi olmalıdır. Yoksa düşmeler meydana gelebilir.

Saçların da diğer kaynaklar gibi güzel ve kaliteli olması en önemli unsurdur. Kaliteli bir saç her zaman daha kullanışlı olur ve uzun süre sizi masrafdan kurtarır. Her zaman söylüyoruz, iyi bir kaynak olması için ustanın iyi olması lazım ve saçın iyi olması lazım.

İstanbul Mikro Bant Kaynak

Mikro bant kaynak da ise saç , yapışkanı ve ustası önemlidir. bant kaynak diplerde rahatsızlık kesinlikle vermez ve ağırlık yapmaz. Bant kaynak yaparken , saçtan ayırımı yapınca bir tane alta bir tane de üste yapıştırarak uyguluyoruz. İsteğe göre yanlara bir tane bant ikiye katlıyoruz daha minik bir görünüm ortaya çıkıyor. Mikro kaynak yada boncuk kaynak gibi 200-300 adet kafaya saç takılmadan yapılıyor. Çünkü 1 adet bant da 2,5 gram saç vardır. Bu da saç da daha az takılacağını belirler. 40 tane 60 tane takıldığında kaynak işlemi bitmiş olur. Sizde bu saçlara sahip olmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Toptan almak isteyenler ise kilo ile satın alabilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Mağazamıza gelerek de saçlarımızı görebilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. ;

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezim

İstanbul Mikro Bant Kaynak

İstanbul Mikro Bant Kaynak

İstanbul Mikro Bant KaynakLeave a Comment