mikro kaynak

Mikro Kaynak Nedir ?

Mikro Kaynak

Bayanların en çok bakım yaptırdıkları saçları gelişen teknoloji ile de birçok yenilik ve kolaylıklar bulunmakta. Gelişen teknoloji ile en çok yaygın olanı tabiki Mikro Kaynak yöntemidir.
Saç kaynak yöntemi saçını uzatmak isteyen tüm bayanlar için çok şık bir görünüm sağlamaktadır. Bu yöntem ile Bayanlar istediklerinde saçlarını uzatabilecek ve istediklerinde ise bundan vazgeçebilecekler.

Saçınız çok yavaş uzuyorsa, ya da  istediğiniz şekilde uzamıyorsa, uzamasında başka bir sebep varsa ve sizde uzun saçları seviyorsanız bu yöntem sizin için çok şık ve kullanışlı bir çözümdür.
Saçınız ister kalın ister ince ya da hangi renkte olursa olsun mikro saç  kaynak yöntemi ile saçınızı uzatabilirsiniz

 

Mikro Kaynak Nasıl Yapılır ?

Saçınızı uzatmaya karar verdiyseniz yaptıracağınız en ideal yöntem Mikro kaynak ile saçınızı uzattırmaktır, Peki işlem nasıl Yapılır?

Aklınıza takılan bu soruyu sorarsanız işte bu konu önemlidir. Çünkü yaptırdığınız pişman olmamak için en çok dikkat etmeniz gereken şey bu işlemi yapacak olan kişinin bu konudaki el işçiliğinin iyi olması yani iyi bir  tecrübesinin olmasıdır.

Saçınıza küçük birleştirmeler yani Saçınızda eklemenin yapılacağı yerin çok iyi seçilmesi gerekir bunun yanı sıra,
Saçınıza en uygun olan kalınlık ya da en uygun olan incelikteki saçın seçilmesi gerekiyor ki saçınızda kalınlık farkından dolayı kötü bir görünü olmasın.

En ideal olan Saçı seçtiniz diyelim, işleme başlandığında seçilen saçın kalitesi ve güzel eklenmesi ise çok istediğiniz o uzun saçlara kavuşabilirsiniz.

Eminem peruk saç kaynak merkezi olarak  20 yıldır toptan satış yapmaktayız aynı zamanda perakende satış hizmeti de veriyoruz, kaliteli, karışma yapmayan garantili saç modelleri için bize birçok iletişim kanalımızdan ya da whatsapp tan ulaşabilir ya da mikro kaynak modellerimizi inceleyebilir siniz. Tüm ürünlerimiz kapıda ödeme ile Türkiye’nin ter yerine gönderim sağlıyoruz.  Hatta dilerseniz UPS ve DHL ile Dünyanın birçok ülkesine de gönderim sağlayabiliriz.