IMG E3046

Ordu Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Ordu Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Saç Kaynak Uygulamasında Ham Saç Kullanımının Önemi

Saç kaynak uygulaması, günümüzde sadece kadınlar için değil, aynı zamanda erkeklerin de başvurduğu bir yöntemdir. Ancak özellikle uzun ve dolgun saçlara sahip olma arzusu nedeniyle kadınlar tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunun yanında saç kaynak fiyatlarının hemen her bütçeye uygun olması da saç kaynakların pek çok kişi tarafından yaptırılabilmesini sağlamıştır.

Günümüzde uygulanan pek çok saç kaynak çeşidi bulunmaktadır. Bunların en başında mikro kaynak saçlar, çıt çıt saçlar, keratin saç kaynaklar ve boncuk kaynaklar sayılabilir. Bu kaynak saçlarda kullanılan saçların özelliklerine ve gramajına göre saç kaynak fiyatları değişmektedir. Özellikle sentetik saç kaynak çeşitleri uygun fiyatlıdır. Yine ham saçlardan yapılan saç kaynak çeşitleri ise sentetik olanlara göre daha pahalıdır. Peki, bu sentetik saç kaynaklar ile ham saçlar arasındaki bu fiyat farkının sebebi nedir? Saç kaynak uygulamasında neden ham saçlar kullanılmalıdır?

Saç Kaynak Uygulamasında Ham Saç Kullanmanın Avantajları

Saç kaynak çeşitleri daha çok saçları hızlı uzamayan ve seyrek olan kişiler tarafından rağbet görmektedir. Özellikle saç kaynak anlamında oldukça fazla seçenek olması, tercih edilebilirliği daha da arttırmıştır. Ancak bu uygulamalardan verim alınması ve çok daha doğal görünüm elde edilmesi her zaman kolay değildir. Bunun için saç kaynak uygulamasını bu işte uzman kişilerin yapması gerekmektedir.

Saç kaynak uygulamasında önemli bir diğer nokta, saç kaynak işleminde doğal saçların kullanılmasıdır. Çünkü ham saçlardan yapılan saç kaynak uygulamaları sonucunda çok daha doğal ve sağlıklı bir görünüm elde edilebilir. Ancak bu ham saçlar sentetik saçlara göre daha pahalıdır. Yine de daha natürel bir görünüm elde etmek isterseniz aradaki bu fiyat farkını çok fazla önemsememenizi öneririz.

Ham saçların sentetik saçlara göre bir diğer üstünlüğü ise boyanabilir olmalıdır. Ham saçları dilediğiniz saç rengine boyayabildiğiniz gibi kendi saçınıza yaptığınız her türlü işlemi bu saçlarda da gerçekleştirebilirsiniz. Ancak sentetik saçlar boyama ve fön gibi işlemler sonucunda yanabilir ya da zarar görebilir. Siz de ham saçlardan yapılmış, doğal bir görünüm ortaya koyan kaynak çeşitleri ve saç kaynak fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizden ürünlerimize bakabilirsiniz ve satın alabilirsiniz.

0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı , detaylı bilgi için lütfen telefon numarasından ulaşınız..

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Ordu Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak fiyatları

Ordu peruk postiş çıt çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak

Ordu peruk postiş çıt çıt 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak

Ordu peruk postiş çıt çıt 0539 963 07 08 , postiş saçlar

 

Leave a Comment