Mikro Bant Kaynak NATS.GRAY 2bbc

Sakarya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Sakarya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Saç Kaynak Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Saçlar, özellikle kadınların güzel ve bakımlı görünmeleri için en çok önem verdikleri noktadır. Bakımlı, dolgun ve parlak görünen saçlar her zaman daha güzel ve çekici bir görünüm ortaya koyarlar. Bu nedenle bakımlarına özen gösterilmelidir. Ancak bakımsız ve seyrek görünen saçlar ile yeterince bakımlı görünmek mümkün değildir. Uzun dolgun ve bakımlı saçlara sahip olmanın en kolay yollarından birisi saç kaynak uygulamalarıdır. Saç kaynak fiyatları ve çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saç kaynakların pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında; mikro saç kaynak, keratin saç kaynak, tress kaynak ve çıt çıt saç çeşitlerini sayabiliriz. Bu saç kaynak çeşitlerinin hepsinin uygulanma yöntemi farklıdır. Buna göre birbirlerine üstünlükleri bulunmaktadır. Saç kaynak çeşitleri arasındaki bu farklar saç kaynak fiyatlarının da değişmesine neden olmaktadır. Peki, saç kaynak fiyatları neye göre belirlenir?

Saçın Kalitesi

Saç kaynak uygulaması sırasında uygulanan yöntemler farklılık göstermektedir. Uygulama sırasında farklılık gösteren tek nokta uygulanan saç kaynak yöntemi değildir. Aynı zamanda bu yöntemler sırasında kullanılan saçların kalitesi de saç kaynak fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Özellikle gerçek saçların tutam adedi sentetik saçlara göre daha pahalıdır. Ancak gerçek saçlardan yapılan uygulamalar daha gerçekçi ve doğal bir görünüm ortaya koyduğu için avantajlıdır. Bunun yanında doğal saçlar, boyanabilir, fön çekilebilir ve gerçek saçlara hangi uygulamalar yapılabiliyorsa hepsi yapılabilir.

Saç kaynak uygulaması sırasında kullanılan sentetik saçların fiyatları çok daha uygundur. Ancak bu saçlar boyanmadığı gibi fön gibi uygulamalardan da zarar görebilirler. Saç kaynak uygulaması sırasında kullanılacak saçların cinsi tamamen sizin zevkinize ve bütçenize kalmıştır.

Uygulanacak Saç Kaynak Yöntemi

Saç kaynak fiyatlarını belirleyen bir diğer önemli nokta uygulanacak saç kaynak yöntemidir. Her yöntemin fiyatı farklılık göstermektedir. Özellikle mikro saç kaynak gibi daha uzun süren zahmetli saç kaynak uygulamalarının fiyatı daha yüksektir. Ancak çıt çıt saç kaynaklar, pratik şekilde takılıp çıkarılmaları ve uygulanmalarının çok daha kolay olması nedeniyle daha uygun fiyatlıdırlar. Saç kaynak fiyatları ve uygulamalar ile ilgili daha çok bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizi ziyaret edebilir , ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Sakarya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak

Sakarya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak

Sakarya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , postiş fiyatları

Sakarya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak

 

Leave a Comment