IMG E3046

Muğla Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Muğla Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Keratin Kaynak Uygulaması Hakkında Her Şey

Keratin, insan vücudunda doğal olarak bulunan bir maddedir. Özellikle tırnak ve saçlarda bulunan bu maddenin içeriği protein ağırlıklıdır. Saç ve tırnakların sağlığı için önemli olan bu maddenin vücuttaki eksiliği durumunda saçlar bakımsız ve sağlıksız görünmeye başlar. Vücut için yararları bulunan bu madde kullanılarak uygulanan keratin kaynak uygulaması ve daha fazlası için saç kaynak merkezimizi arayabilir, işinin uzmanı kişilerden bilgi alabilirsiniz.

Keratin kaynak uygulaması, saçların daha uzun, gür ve sağlıklı görünmesini sağlarlar. Özellikle saçları çok fazla yıpranmış kişiler için en ideal saç kaynak yöntemlerinden birisidir. Ancak bu saç kaynak yöntemini yaptırmadan önce bilmeniz gereken bazı bilgiler bulunmaktadır. İşte keratin kaynak uygulaması ile ilgili her şey…

Keratin Kaynak Nasıl Uygulanır?

Keratin kaynak uygulaması, tamamen hijyenik ortamda ve bu iş için özel olarak geliştirimmiş keratin kaynak makinesi ile yapılmaktadır. Bu makine sayesinde keratin maddesi eritilir ve kişinin kendi saçı ile ilave edilecek olan saç birleştirilir. Bu işlem kişinin saçlarının gürlüğüne ve eklenen saçın yoğunluğuna göre 1 ile 4 saat arasında değişiklik göstermektedir.

Keratin Kaynak Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Keratin kaynak kullanım süresi kişinin kullanım şekline ve farklı markalara göre değişiklik göstermektedir. Eklenen saç çıkarılmak istendiğinde, keratin kaynak uygulaması için özel olarak üretilmiş özel çözücü madde kullanılır. Bu çözücü madde uygulandığında keratin maddesinin un gibi dağılmasını ve saçın çıkarılmasını sağlar. Ancak bu madde saçınıza kesinlikle zarar vermez. Bu saç kaynak uygulaması ve daha fazlası için saç kaynak merkezimize başvurabilirsiniz.

Keratin Kaynak Saçlar Boyanabilir mi?

Kendi saçlarınız için uyguladığınız her türlü işlemi, keratin saç kaynaklara da uygulayabilirsiniz. Saçınıza uygulayabilecekleriniz arasında boya işlemi de yer almaktadır. Bu nedenle saçlarınıza fön, maşa ve boya gibi işlemleri yaptırma konusunda tereddüt yaşamanıza gerek yoktur.

Keratin Saçlar Dışarıdan Fark Edilir mi?

Saç kaynak uygulamaları arasında belki de dışarıdan fark edilmeyen uygulamaların başında keratin kaynak uygulaması gelmektedir. Çünkü bu uygulama sırasında kullanılan keratin saç ile aynı renktedir. Bunun yanında saç birleşme noktaları da oldukça incedir. Siz de bu pek çok yönden avantajlı saç kaynak uygulamasını yaptırmak için saç kaynak merkezimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

www.mikrokaynakmerkezi.com ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Muğla peruk postiş çıt çıt 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak

Muğla peruk postiş çıt çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak

Muğla peruk postiş çıt çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak

Muğla peruk postiş çıt çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak

 

 

Leave a Comment