Mikro Kaynak Saç Ürünleri

 Mikro kaynak uygulaması bayanların popüler tercihleri arasındadır. Hele ki, şu son dönemlerin en gözde uygulamaları arasında yerini almıştır. Peruk, çıtçıt postiş, boncuk kaynak uygulamalarına kıyasla daha çok tercih edilmektedir. Mikro kaynak saç ürünleri tercihlerinin bu kadar fazla olmasının da tabii ki kendine nazır birtakım sebepleri vardır.

Bunlar arasındaki ilk konu, saçların doğallığıdır. Doğallık, bayanların en çok diledikleri detaylardandır. Hem cilde zarar vermiyor, hem saçlara ağırlık yapmıyor hem de son derece rahat ve konforlu! Fakat bir de bunların yanında kozmetik açıdan da, dışarıdan bakıldığında müthiş bir doğal görüntü ihtiva ediyor.

Her açıdan mikro kaynak saç ürünleri diğer yöntemlere kıyasla tercih edilmeye layık olan seçenek oluyor. Bu yüzden dolayı tabii ki bayanlar da olması gereken bu seçeneğin tarafında duruyorlar. Bu yazımızda, merkezimizde yer almakta olan ürünlere dair birtakım bilgiler paylaşıyor olacağız.

Özellikle mikro kaynak saç ürünlerinde kullanılan malzemelerin ne olduğu, gerçek saç olup olmadığı gibi merakları gideriyor olacağız. Bayanlar, ciltlerinde alerjen etki bırakmasından kaygılandıklarından ötürü, sentetik malzemeleri tercih etmemektedirler.

Bizler de, zorunda kalmadıkça, bütçe sıkıntısı yaşamadıkça bu tarz seçenekleri önermiyoruz. Ne peruk uygulamasında ne de saç kaynak içerisinde bu tercihleri desteklemiyoruz.

Mikro Kaynak Saç Ürünleri Hangi Ülke Saçlarına Aittir?

Dünya saç ürünleri üretiminde piyasanın öncü isimleri genellikle Asya ülkeleri olmaktadır. En yoğun faaliyet gösteren ülkeler Çin, Hindistan ve Endonezya olmaktadır. Tabii ki farklı diğer birtakım Asya ülkelerinden de söz açılabilir. Ancak en önde olan isimlerin bu isimler olduklarını belirtmek istiyoruz.

Avrupa’da veya Amerika’da satışa sunulmuş olan bu saç ürünlerinin yüzde 90’lık bir bölümü bahsetmiş olduğumuz Asya ülkelerinden temin edilmektedirler. Bu arada bazen müşterilerimiz Türk saçı istediklerini söylemektedirler. Dünya saç piyasası içerisinde Türk saçlarının da tabii ki belirli bir yer kapladığı söylenebilir.

Anadolu’dan itibaren Türki Cumhuriyetleri’ne kadar geniş bir yelpaze altında Türk saçlarının da saç piyasasında üretime katkı sağladıklarını söyleyebiliyoruz. Merkezimizde, farklı ülkelere ait olsa da her zaman birinci sınıf, doğal, kaliteli ve orijinal ürünleri sizlere ulaştırmaya özen gösteriyoruz.

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment