Mikro Saç Kaynak Malzemeleri

Güzellik endüstrisi içerisinde günden güne daha önemli birtakım yerleri işgal etmeyi başarmakta olan mikro kaynak teknolojisi, deneyimli kişiler tarafından hayata geçirilmelidir. Merkezimizde, alanında uzman kişiler çalışmaktadırlar. Bizlere, saç kaynak hizmetleri amacıyla başvurmuş olan müşterilerimize, özenle seçtiğimiz mikro saç kaynak malzemeleri kullanarak itinayla hizmet veriyoruz.

Mikro kaynak İstanbul merkez ofisimizde yer alan malzemelerimiz konusunda araştırmalarımızı yaparken, profesyonelce hareket ediyoruz. Çünkü malzemelerimizin kaliteli olması, hizmetlerimizin de kalitesini doğrudan etkilemektedir. Ürünlerimiz, saç sağlığına olumsuz hiçbir zararlı barındırmaz. Çeşitli ülkelerden, malzemelerimizi özenle belirler, seçeriz. Saçlarınızın doğallığı için her türlü konuya dikkat ederiz.

Özellikle de İstanbul ili içerisinde araştırmalar yaparken, gerçekten de çok sayıda güzellik merkezine denk gelebilirsiniz. Bu merkezlerde mikro kaynak teknolojisine yer verildiği söylenmektedir. Oysa, her ne kadar bu teknolojiye sahip olsalar da, ne yazık ki kalitesiz malzemelerin kullanıldığı da görülmektedir. Özellikle de ucuz malzemeler kullanıyoruz diyerek insanlara kalitesiz malzemeler sunan güzellik merkezlerinden uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz.

Mikro saç kaynak malzemeleri konusunda, uzun süreli bir pazar ve piyasa araştırması yapıyoruz. Çeşitli Avrupa ülkelerinde ilk başta bir tura çıkıyor, en doğru, kaliteli malzemeleri satın almaya çok özen gösteriyoruz. İstanbul ili başta olmak üzere Türkiye’nin her şehrine özel olarak malzemelerimi ulaştırıyoruz.

Mikro Saç Kaynak Malzemeleri Nelerdir?

Mikro kaynak teknolojisinde kullanılan malzemeler nelerdir? Temel malzemelerden bahsetmek istiyoruz. Bu malzemelerin tamamen müşterilerimiz tarafından bilinmesini gerekli görmesek de, en azından temel olan malzemeleri bilmelerinin yararlı olduğunu düşünüyoruz. Müşterilerimiz, saç kaynak işlemleri sırasında neler kullanmakta olduğumuzu bilsinler istiyoruz.

  • Silikonlu Boncuklar
  • Çubuk Keratinler
  • Keratin Eritme Kazanı
  • Mikro Kaynak Ve Keratin Kaynak Makinesi
  • Boncuk Kaynak Tığı
  • Damla Keratin
  • Mikro Boncuk

Mikro saç kaynak malzemeleri, ofisimizin hizmet kapsamında birinci sıraya yerleştirmekte olduğu konu başlıkları arasındadır. Eğer saçlarınızın doğal bir görüntüye kavuşmasını, aynı zamanda şık bir görüntüye ulaşmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sosyal medya adreslerimizden, müşterilerimizin saçlarının son hallerini de görebilirsiniz. Birkaç dokunuş sonrasında, nasıl harika gösterişli saçlara kavuştuklarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment