IMG E3046

Gaziantep Mikro Kaynak Fiyatları 0530 273 03 17

Gaziantep Mikro Kaynak Fiyatları

Saç Kaynak Nedir? Nasıl Yapılır?

Günümüzde kadınların güzelleşmek ve kendilerini iyi hissetmek için başvurdukları güzellik yollarından birisi de saç kayhttp://www.instagram.com/sackaynak_extensionsnak uygulamasıdır. Özellikle saçları çok yavaş uzayan ve seyrek olan kişilerin tercih ettikleri bu uygulama, doğru teknikler ile yapıldığında çok iyi sonuçlar verebiliyor.

Kadınlar tarafından sık sık kullanılan kaynak saçlar, kısa saçların uzun ve gür görünmesi için en iyi yöntemlerden birisidir. Özellikle çeşitli hastalıklardan sonra saçlarınız döküldüyse ya da eski sağlığını kaybettiyse, eski görünümlerini kazanmalarını beklemenize gerek yoktur. Saç kaynak ile kısa süre içerisinde uzun, gür ve havalı saçlara sahip olabilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise seçtiğiniz saç kaynak merkezidir. Saçlarınıza kaynak yaptırmaya karar verdiğinizde saçlarınızı emanet edeceğiniz kişilerin işinde uzman ve tecrübeli kişiler olduğundan emin olmalısınız.

Saç Kaynak İşlemi Nasıl Uygulanır?

Saç kaynak işlemi, uzun saçlara sahip kişilerin kestirmiş olduğu saçların ya da bu iş için özel olarak üretilen yapay saçların, saçlarını uzatmak isteyen kişilere belli teknikler ile ilave edilmesidir. Saç kaynaklar, sadece saç uzatma amacı ile uygulanmaz. Aynı zamanda saçları kısa olan kadınların, saçları uzayana kadar geçen süreyi daha rahat atlatmaları için de uygulanmaktadır.

Saç boyama sırasında yaşanan aksilikler veya hatalı kesimler nedeniyle sıkıntı yaşamanıza gerek yoktur. Doğru bir saç kaynak merkezi seçerseniz, siz de kısa süre içerisinde hem uzun hem de dolgun görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç kaynağı işlemi için en önemli nokta, uzman bir kuaför ile çalışmanızdır. Çünkü ancak uzman bir kuaför saçlarınızın bu işlem için uygun olup olmadığına karar verebilir. Eğer saçlarınız ince telli ve kırılgan bir yapıya sahipse ve kopmalar meydana geldiyse saç kaynak uygulaması önerilmemektedir.

Saçlarınızın saç kaynak için uygun olduğu tespit edildikten sonra birkaç farklı yöntem arasından seçim yapabilirsiniz. Bu yöntemler saçınıza saç diplerinin 0.7 cm ile 1 cm kadar uzağından başlanarak uygulanmaktadır. Yine saç uzadıkça bağlantı noktaları diplerden uzaklaşacağı için takip edilmelidir. Aksi takdirde ortaya kötü bir görüntü çıkabilir.

Leave a Comment