BCXS2457

İstanbul da Toptan Saç Satanlar

Merhaba arkdaşlar, İstanbul da Toptan ve perakende saç satışı yapmaktayız. Her çeşit orhinal gerçek saç bulunmaktadır. Kalite kalite ürünlerimiz mevcuttur. Her bütçeye uygun saçlarımız vardır. Türkiye nin her yerine de kargomuz mevcuttur. Bize ulaşmak isteyen müşterilerim için +90 539 963 07 08 telefon numaradan bizlere ulaşabilirler.

Doğru adres doğru kalite ve doğru esnaf arıyorsanız doğru yerdesiniz. Orjinal gerçek saçlarla sizlerleyiz. 20 yıldır bu sektörde emek veriyoruz en iyi saçları satmak için de uğraşıyoruz. Bizde sınıf sınıf kalite kalite saçlar vardır. Biz de en kötü saç bile en iyi saçtır. Kesinlikle müşterinin hitap edebileceği saçlar satıyoruz.

Saçlarımız 55 cm den 90 cm e kadar mevcuttur. Kısadan uzuna fiyat da yükselmektedir. Elimizde olabileceği kadar renk seçeneği vardır. Aynı zaman da saç kaynak merkezi mağazamız da kaynak uygulaması yapılmaktadır. Saçlarımız kalitesinde , endonesia, özbesitan, çin, hindistan ve rus saçları olarak mevcuttur. Tabi ki en pahalısı özbek ve rus saçlarıdır. Ama diğer ülkenin saçları kötü diye bir kural yok. Günümüzde en cok satılan saçlar da endonesia hindistan ve çin saçlarıdır. Çünkü fiyat olarak makuldür. Türkiye de bir çoö uygun olup da karışımlı saçlar mevcuttur. Buna cok dikkat edilmelidir. Çünkü bir yerden kötü saç alınca bu sefer bizler de dolandırıcı damgası yiyoruz. Mazağamıza gelerek saçlarımız görebilirsiniz.

Toplu alımlarda yada perakende alımlarda isterseniz ham saç şeklinde uçları hiç yapılmamış isterseniz de keratinleri yapılmış , boncuk kaynak, mikro kaynak şeklinde de satın alabilirsiniz. Bunların yanı sıra çıt çıt isteyenlere yarım ay isteyenlerer de dikim işçiliğimiz mevcuttur. Yurtdışından isteyen müşterilerimiz ise özel sipariş veriyorsa eğer , toplu siparişler de en fazla 2-3 gün içinde hazırlayıp teslim ederiz. Ya da kargoya verebiliriz. Dünyanın hemen hemen her yerinde müşterilerimiz mevcuttur. Bizlere güvenleri tam ve sadece telefon üzerinden sipariş verip saçlarını beklemek oluyor. , Bizde kesinlikle onların güvenini boşa çıkarmıyoruz. Yurtdışında hem Türk gurbetçilerimiz hemde yabancı asıllı bir çok müşterimiz bulunmaktadır.

Sizde bizleri tercih etmek istiyorsanız bir telefon kadar yakınız.
90 539 963 07 08 whatsapp iletişim hattı

www.eminemperuktaksim.com
www.mikrokaynakmerkezi.com

İnstagram: sackaynak_extensions
instagram:mikro_kaynak_merkezim

Leave a Comment