Mikro Bant Kaynak 10 fb2d

Hatay Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Hatay Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Peruk Nasıl Yıkanmalı?

Peruklar, hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilen, kişiye özel üretilebilen ürünlerdir. Sentetik malzemelerden üretilebilen peruklar, aynı zamanda gerçek saçlardan da imal edilebilirler. Her ne olursa olsun özel bir bakım gerektiren bu ürünleri satın almak istiyorsanız ucuz peruk fiyatlarını inceleyerek hem kendinize hem de bütçenize uygun bir modeli tercih edebilirsiniz.

Perukların özel bir bakıma ihtiyaç duyduklarından daha önce de bahsetmiştik. Bu ürünlerin bakımları konusunda en önemli aşama yıkanmalarıdır. Peki, peruklar yıkanırken nelere dikkat edilmeli?

Peruğunuzu Öncelikle Tarayın

Peruklar ile ilgili yaşanan en önemli sorun saçların birbirine dolaşmasıdır. Bunu önlemek için geniş dişli bir tarak yardımı ile sık sık taramalısınız. Ancak peruğunuzu yıkarken de birbirine dolaşmasına neden olabilirsiniz. Bunu önlemek adına yapmanız gereken birtakım işlemler bulunmaktadır.

Peruk yıkama aşamasında saçların dolaşmaması için yapılması gereken ilk şey geniş dişli bir tarak ile taramaktır. Ardından peruğun sığabileceği genişlikte bir kap alınmalı ve içerisine ılık su konulmalı. Ilık su içerisine biraz şampuan eklenmeli. Peruğunuzu bu suya daldırırken suya paralel olarak daldırıp çıkarmaya özen gösterin. Ardından peruğu çıkarırken yukarıdan aşağıya doğru bozmadan yavaşça sıvazlayın. Anlatılan bu işlemleri birkaç kez tekrarlamalısınız.

Kremli Suda Bekletin

Yukarıda anlatılan işlemleri gerçekleştirdikten sonra peruğunuzu durulamanız gerekir. Bunun için de peruğunuzu musluğun altına tutun ve formunu bozmadan aşağıya doğru sıvazlayarak şampuanın akmasını sağlayın.

Bu aşamadan sonra bir kabın içerisine ılık su ve krem karışımı hazırlayın. Duruladığınız peruğunuzu yine suya paralel bir biçimde daldırın ve yan yatırarak çıkartın. Bu işlem peruğunuzun kolay taranmasını sağlar. Ayrıca çok daha kolay şekil alır. Dilerseniz peruğunuzu birkaç dakika kadar kremli suda bekletebilirsiniz. Ancak peruğunuzu kesinlikle çitilemeyin.

Durulayın

Peruğunuzu kremli suda beklettiyseniz durulamak için yine musluğun altına tutun. Ardından bir havlunun üzerine koyun. Ancak gelişigüzel koymamaya özen gösterin. Aksi takdirde saçlar dolaşır ve verdiğiniz tüm emekler boşuna gider. Havluya doğru şekilde bıraktığınız peruğunuz kendi kendine kuruyacaktır.

Peruk bakımı özen isteyen bir iştir. Eğer bu bakımları yapabileceğinizi düşünüyorsanız, kendinize yakıştırdığınız bir modeli satın almak için ucuz peruk fiyatlarına göz atabilirsiniz.

www.mikrokaynakmerkezi.com  

Sitemizi inceleyip ürünlerimizi sipariş edebilirsiniz.

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Hatay Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak

Hatay Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak fiyatları

Hatay Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak modelleri

Hatay Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , peruk satan yerler

 

 

Leave a Comment