IMG E3046

Isparta Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Isparta Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Boncuk Kaynak Merkezi 

Boncuk kaynak günümüzde en çok kullanılan en çok yaygın olarak saç kaynak çeşididir. Boncuk kaynak saça boncukla takılıp arasına saçın ucundaki keratini geçirip sıkma olayıdır. Boncuk kaynak çok kullanışlı bir saç kaynaktır.

Boncuk kaynak diplerde boncukları az gözükme yapabilir , birazda takımıyla ve saçın yoğunluğuyla alakalıdır. Eğer saçınız yoğun olursa boncukların görünme oranı daha düşüktür. Fakat yanlarınız seyrek ise mikro kaynak önermekteyiz. Ya da yanlarını mikro kaynak takıp arkayı da boncuk kaynak takabiliyoruz. Çok güzel bir görünüm ortaya koyuyoruz.

Bazı insanlarımız , bayanlarımız boncuk kaynak taktırmak istemiyorlar , bazı müşterilerimiz de boncuk kaynak taktırmak istiyor. Bu tamamen kullanım amaçlı birşeydir. Eğer kullanmasını beceremezseniz boncuk kaynak değil mikro kaynak  tres kaynak bile size zarar verir. Bunun için bizlerden bilgi almanızı tavsiye ederiz. Biz Saç Kaynak Merkezi olarak bütün kaynak çeşitlerini takmaktayız. Sadece takma değil saçı satma işlemini de yapıyoruz. Kaynak alışkanlık yapabilir. Bu yüzden de

Türkiye nin en çok şubesi olan Eminem Peruk firmasıyız biz.

Eğer şubemize yakın değilseniz ve bizden saç almak istiyorsanız bayan kuaförlerinden  daha uyguna alacağınıza garanti veririz. Çünkü biz ilk elden toptancı perukçuyuz. Aynı zamanda peruk deyince sadece peruk satıyoruz diye aklınıza gelmesin. Saç kaynaklaın bütün çeşitleri , çıtçıtların bütün modelleri, kahküller, perçemler , eğitim peruğu kısacası aklınıza ne geliyorsa bizde bulabilirsiniz.

www.mikrokaynakmerkezi.com sitemize girerek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bizlere telefon üzerinden whatsApp

ile irtibata geçebilirsiniz.

Saç Kaynak Fiyatları için ; 0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı

Eğer şubemiz size yakın değilse ve bizden saç almak istiyorsanız kapıda ödeme ile kargo imkanımız mevcuttur. Sizler hiç yorulmadan siparişi veriyorsunuz ve direk olarak kargonuz kapınıza kadar geliyor. Ücreti ise kargo geldiği zaman ödüyorsunuz.

Her zaman söyülyoruz bizden alışveriş yaptığınıza kesinlikle pişmanlık duymayacaksınız. Biz ürünlerimizi satarken garanti vererek satıyoruz. Toptancı saçcıyız. Bu yüzden fiyatlarımız diğer markalara göre daha uygundur, lütfen uygun diye sentetik sanmayınız.

SAYGILARIMLA

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

https://vimeo.com/270875173

Isparta Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak

Isparta Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak

Isparta Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak fiyatları

Isparta Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak satın al

 

Leave a Comment