11137002 1602468773301551 1593001758 n

Giresun Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Giresun Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Peruk Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç modası denildiği zaman akla ilk gelenlerden birisi de peruklardır. Peruklar, hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kadınlar tarafından özellikle güzellik amaçlı kullanılabilen bu ürünler, kellik gibi saç problemleri nedeniyle de rağbet gören ürünleridir.

Günümüzde peruk modellerine ulaşmak oldukça kolaydır. Üstelik bu ürünlerin fiyatları da eskisine nazaran daha uygundur. Bu nedenle ucuz peruk fiyatlarını inceleyerek, modeller arasından kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Ancak peruk almayı düşünüyorsanız bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta bulunmaktadır. Bu önemli nokta ise peruk bakımıdır.

Peruklar, tıpkı saçlar gibi özenli bir bakım ister. Sentetik malzemeden ya da gerçek insan saçından üretilsin fark etmez. Bakımlarını düzenli ve doğru şekilde yapmalısınız. Aksi takdirde saç derinize ve kendi saçlarınıza da zarar verebilirsiniz. Peki, peruk bakımında dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

  • Peruk temizliği yaparken göz önünde bulundurulması gereken birçok nokta vardır. Bunlar arasında terleme sıklığı, yaşam tarzı ve peruğun hangi sıklıkla kirlendiğidir. Ortalama olarak 10-14 gün arasında temizlenmesi gereken bu ürünler, kullanıma göre çok daha sık temizlenmelidirler.
  • Peruk bakımı ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer konu ise saçların fırçalanmasıdır. Peruğunuzu sık sık geniş dişli tarak yardımı ile fırçalayın. Ancak burada dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta bulunmaktadır. Peruğunuz için kullandığınız tarağı başka bir yerde kullanmayın. Eğer başka bir yerde kullanırsanız, saçların elektrostatik dengesini bozabilirsiniz. Bu da peruktaki saçların elektriklenmesine neden olabilir.
  • Peruğunuzu sık sık yıkamanız gerektiğini daha önce de belirtmiştik. Ancak yıkarken dikkat etmeniz gereken bir nokta daha bulunmaktadır. Peruğunuzu yıkarken asla çitilemeyin. Bunun yanında bir peruk standı satın alın ve kullanmadığınız zamanlarda peruğunuzu standına yerleştirin.
  • Peruk saçlarınızın kesilmesini isteyebilirsiniz. Ancak bu işten anlayan biri değilseniz kendisiniz kesmeye kalkmayın. Çünkü peruk saçlarının kesimi özel teknikleri gerektirir.

Bunların yanında peruğunuzu saç merkezlerine bırakabilirsiniz. Burada bakımı yapılır ve isterseniz istediğiniz şekilde kesimi gerçekleştirilir. Eğer peruk kullanmayı düşünüyorsanız ve peruk satan yerler arasında güvenilir olanları tercih etmek için bizim ile irtibata geçebilir, kaliteli ve kendinize en uygun peruğu tercih edebilirsiniz.

www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Giresun Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak

Giresun Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak fiyatları

Giresun Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikrobant saç kaynak

Giresun Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , peruk satan yerler

 

Leave a Comment