Mikro Keratin Kaynak Saç Doğal Mı?

Mikro keratin kaynak saç yaptırmak isteyen hanımefendiler için en değerli konulardan bir tanesi, doğallık ve kalitedir. Merkezimizde yer alan mikro kaynak saç ürünlerimiz, özenle seçilirler. Yalnızca saçlarımız değil, işleme dair gerekli bütün envanterler ve malzemeler özenle tercih edilirler. Bu yüzden, bizden alacağınız hizmetlerde her aşama en az saçlarınız kadar doğaldır.

Keratin özü, elbette ki yapısı gereğince doğaldır ve vücudumuzda da yer alan bir özdür. Ancak mikro kaynak esnasında kullanılırken, doğru şekilde eritilmeli, doğru şekilde uygulanmalıdır. Aksi halde yapısındaki proteinlerin yapısında bozulmalar meydana gelebilir ve işlevini yerine getiremez.

Doğru uygulanmamış olan keratin de tabii ki hem saçı beslemekten uzaktır hem de mikro kaynak sırasında o yapıştırıcı rolü üstlenme konusunda zayıf kalacaktır. Bu durum da tabii ki mikro kaynak saç kullanmak isteyecek olan bayanlar tarafından hiçbir şekilde tercih edilmeyecektir.

Mikro keratin kaynak saç ürünlerinde yer alan diğer bir konu da keratin maddesinin özenle seçilmesi, kaliteli olmasıdır. Eğer ucuz olması ön şart koşulmuş ikinci sınıf keratin özleri işlem sırasında kullanılırsa, bu durum, saç kaynağının ömrünü kısaltan etmenler arasında yer alacaktır.

Saç kaynak merkezi İstanbul ofisimizde, her türünü özenle seçiyoruz. Buna keratin ve hatta keratin eritme kazanı da dahil olmaktadır. Çünkü keratin maddesinin ne kadar hassas olduğunu biliyoruz. Bu açıdan işlemin her noktasında kaliteden ödün vermiyoruz.

Mikro Keratin Kaynak Saç Farkı Nedir?

Mikro keratin kaynak saç denildiğinde, standart mikro kaynak saç ürünlerinden farkı merak ediliyor. Esasında arada bir fark bulunmuyor. Keratin, işlemin içerisinde yer almakta olan bir tür malzeme oluyor. Saçların birbirlerine tutturulması sırasında kullanılıyor.

Keratin kullanımı, çok daha doğal bir şekilde saç kaynak ürününün saçlarınızla uyum içerisinde olmasını sağlıyor. Merkezimizde kullanmış olduğumuz, stoklarımızda yer vermiş olduğumuz keratin ürünlerimiz orijinaldir ve son derece doğaldır.

Zaten uzun süreli mikro keratin kaynak saç kullanımlarınızda, her saçınızı tarama esnasında, doğal olan görüntüsünü çok daha yakından keşfediyor olacaksınız. İletişim için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz:

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment