Gerçek Tül Peruklar

Gerçek tül peruklar nedir ve diğer peruklardan farkları nelerdir? Biliyorsunuz ki, bayanlar eskiye kıyasla çok daha fazla peruk saç kullanıyorlar. Önceleri, peruklar tabiri caizse kabak gibi ortada belli olurdu. Bu durum da tabii ki bayanların kendilerini rahatsız hissetmesine yol açardı. Doğal olmayan bu görüntü sebebiyle kadınlar kendilerini rahat hissedemezlerdi.

Bugün çok daha doğal üretimlerin gerçekleşmekte olduğunu biliyor, gözlemliyoruz. Nitekim merkezimizde yer almakta olan ürünlere baktığınızda da bunu görebiliyorsunuz. Gerçek tül peruklar olarak adlandırdığımız yeni üretim saç peruklar, doğallığı ile dikkat çekmektedirler.

Medikal peruklar olarak da adlandırılan bu tip yeni üretim saç perukların en önemli özelliği doğal olmasıdır ve gerçek saç tüllerinden yapılıyor olmasıdır. Standart üretim olan peruk saçların biliyorsunuz ki ham maddeleri sentetik ürünlerdir. Sentetik saç tüller de doğal saçlara kıyasla hemen belli olmaktadır. Ve zaten daha ucuzdurlar.

Eğer mikro saç kaynak ürünlerine yönelmek istemiyorum diyorsanız ama doğallıktan da şaşmayayım diyorsanız, o halde gerçek tül peruklar bu talebinizi karşılayacaktır. Elbette ki bu tip saç peruklarınızı seçerken de dikkat etmekte fayda vardır. Malzeme kalitesi her durumda incelenmeli göz önünde bulundurulmalıdır.

Merkezimizde Türkiye’nin her iline özenle gönderimlerini üstlenmiş olduğumuz medikal peruk saç ürünlerimiz bulunuyor. Kaynak peruk saç ürünlerimizi inceleyebilir, sipariş taleplerinizi de oluşturabilirsiniz.

Gerçek Tül Peruklar Nasıl Kullanılır?

 Gerçek tül peruklar nasıl kullanılır? Esasında kullanım önerisi bakımından sentetik peruklara çok benzer özellikler göstermektedirler. Belki medikal amaçlarla kullanım sağlanacağı zaman bu yanıt biraz da olsa değişim gösterecektir.

Ancak işin bakım kısmında tabii ki bu peruklara çok daha özel bir işlem uygulamanız gerekiyor. Doğal saç tellerine bakar gibi gerçek tül peruklarınızla ilgilenmeli, onlara vakit ayırmalısınız. Tararken, durulurken ya da kurularken, doğaç saç tellerine bakım göstermekte olduğunuzu unutmamalısınız.

Sentetik peruklarda yıkama aralığı iki hafta şeklinde belirlenmiştir. Doğal saç tüllerine sahip olan medikal peruk kullanımı sırasında bu durum biraz daha farklıdır ve daha sıktır. Ortalama olarak haftada bir yıkama öngörülmektedir.

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment