Mikro Kaynak Saç Nasıl

Mikro kaynak saç yaptırmak isteyen hanımefendiler, hemen mikro kaynak saç nasıl şeklinde araştırma yaparlar. Mikro kaynak yaptıranlar tarafından yapılan yorumları okumak isterler. Çünkü bayanlar, saçlarına bir şey yaptırırken en iyisini yaptırmaktan yanadırlar. Bizler de, tam da bu bilinçli müşteri profiline sesleniyor, hizmet veriyoruz.

Müşterimiz olmak isteyen bayanlar, saçlarının mikro kaynak saç sonrasında nasıl göründüklerini merak ediyorlar. Sosyal medya adreslerimizi bu taleplerinizi karşılamak adına ekliyoruz. Görseller ve videolar eşliğinde, bayanların son durumlarını paylaşıyoruz. Saçlarının doğallığını, gösterişli olan görüntülerini görmenizi sağlıyoruz.

Mikro kaynak saç nasıl diye soru sorduğunuzda, tabii ki ilk olarak, kalite ve doğallık konusunda meraklarınız vardır. Bu meraklar bir nevi şüphecilik bile yaratabilir. Boncuk saç kaynak işlemlerindeki başarılı işlemlerimizden çok daha fazlasını mikro keratin kaynak saç ile sizlere sunuyoruz.

Saçlarınız, mikro kaynak işlemleri sonrasında, hem bakımlı görünecek hem de doğal! Biliyorsunuz ki, mikro kaynak saç aynı zamanda hayalet saç olarak da bazı yerlerde anılabiliyor. Hayalet kaynak ya da görünmez kaynak denmesinin sebebi, dışarıdan hiçbir şekilde belli olmamasıdır.

Kaynak saç yaptırdığınızı sadece siz ve tabii ki merkezimi uzmanları bilecektir. Bizlerden hizmet almış olan müşterilerimiz bir süre sonrasında, saç kaynaklarını çıkardıklarında, eksik hissettiklerini paylaşıyorlar. Hemen keratin özünü yenileyip, tekrardan kaynak saçlarını takıyorlar.

Mikro Kaynak Saç Nasıl Yapılır?

Mikro kaynak saç nasıl yapılır sorusu da tabii ki merak edilenler arasında bulunuyor. İlk defa kaynak saç taktıracak olan hanımefendiler, kendilerini nelerin beklediğini duymak istiyorlar ve merak ediyorlar. Bizler de şu aşamaları, işlem özeti olarak sizlere sunmak, sizleri bilgilendirmek isteriz:

  • İlk olarak saçlarınızın tipi, yapısı uzmanlarımız tarafından inceleniyor
  • Saçlarınızda şayet boya varsa, renk ve boya uzmanlarımız, saç renginizin de bir renk numarasını çıkarıyor
  • İncelenmiş olan saç tipinize en uygun olacak mikro kaynak saç ürünlerimizi belirliyoruz
  • Belirlenmiş olan saç tipi ve saç rengi sonrasında hemen mikro kaynak saç ürünlerimizden beğendiğiniz bir tanesini saçlarınıza, uzman ve işlerinin ehli olan ekip arkadaşlarımızla takıyoruz

 

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment