Medikal Tül Peruklar

 Medikal tül peruklar, isminden de anlaşılacağı üzere, medikal kullanım amacıyla üretilmektedirler. Sentetik peruk ürünlerine kıyasla biraz daha farklı detaylara sahip olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Tül peruklarda, gerçek saç lifleri kullanılmaktadır. Bu şekilde, kullanımı ve görünümü daha doğal olmaktadır. Hem kozmetik açıdan hem de medikal açıdan, bayanların kullanımına uygunluk ihtiva etmektedir.

Medikal amaçlarla üretilen tül peruklarda, belirli ülkelere ait olan saçlar kullanılır. Merkezimizden sipariş edebileceğiniz peruklarda, dilerseniz, Türk saçlarının kullanılmış olduğu peruklar sipariş edebiliyorsunuz. Ürünlerimizi seçerken çeşitliliğe önem vermekteyiz. Ancak her ürünümüzde ilk sırayı kaliteye, orijinallik ve doğallığa ayırmaktayız.

Medikal tül peruklar kullanımı itibariyle daha çok kemoterapi görmüş kişiler tarafından tercih ediliyor. Veya bir kaza geçirmiş, saçlarının belirli bölgelerini kaybetmiş bayanlar da medikal peruk tercih edebiliyorlar.

Ürünlerimizin uzun süreli kullanımı garanti ediliyor. Saç derinize hiçbir zarar gelmeyecek şekilde kullanım garantisi sunuluyor ve alerjik reaksiyonların gerçekleşmesinin önüne geçiliyor. Gerçek saç tüllerinin kullanımı sebebiyle, cildiniz de peruk ürünlerine farklı bir yanıt vermiyor.

Ürünlerimizi sipariş ederken çıtçıtlı veya mikro bant yapıştırma sistemine sahip şekilde sipariş talebi oluşturabiliyorsunuz. Özellikle saçlarını kaybetmiş olan hanımefendiler için mikro bant kullanımı daha uygun şekilde görülmektedir. Mikro bantların 15 günlük kullanım ömürlerinin olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Yedek mikro bantlarla eskimiş olanları zamanında değiştirmeyi ihmal etmemelisiniz.

Doğal Medikal Tül Peruklar

Doğal medikal tül peruklar sayesinde, sağlıklı bir biçimde doğal olan peruk ürünlerini kullanabiliyorsunuz. Ürünlerin gerçek saç tüllerinden yapılmış olması sebebiyle kullanım sırasında peruklar cildinizi rahatsız etmiyor.

Özellikle yeni yeni medikal peruk kullanımına başlayacak olan hanımefendiler bu konuda kaygılanabiliyorlar. Kullanım sırasında kaşıntı olması, rahatsız edici olmasından endişe duyuyorlar. Kalitesiz, kötü malzemelerle üretil ürünlerde elbette ki bu sorunlar meydana gelebiliyor. Ancak merkezimizden alacağınız ürünler tamamen garanti kapsamındadır.

Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiler de talep edebiliyorsunuz. Konuya ilişkin uzmanlarımızın görüşlerini sizlerle paylaşabiliriz. Ürünlerimiz arasından hangisinin size uygun olduğuna karar vermede yardımcı olabiliriz. Bunun dışında vereceğimiz sosyal medya adreslerinden medikal tül peruklar kullanan kişileri görüntüleyebilirsiniz.

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment