Mikro Bant Kaynak Nat. a745

Amasya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Amasya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 ,

Peruk Modelleri

Günümüzde insanlar peruk deyince ön yargıyla bakmaktadırlar. Halbuki peruk bir insanı ayıbını örtecek kadar kullanışlı birşeydir. Nasıl cildimizde sivilce olduğunda , akneler olduğunda onlara birşeyler kullanıp geçirmesini sağlıyorsak peruk da böyle birşeydir. Bir tür bayanların makyajı gibi düşünebilirsiniz. Özellikle bayanlar , kanser hastaları kemoterapiye giren hastalar , saç kıran olmuş  saçın bir tarafı dökülmüş olanlar, yada saçları açma-boyama çok yaptırdığı için yanmış ve saçını sıfıra vurup yeni kök çıkmasını sağlamak isteyenler bu peruğu tercih ederler. Bütçeye uygun bir çok çeşit peruk modeli bulunmaktadır.

Sentetik Peruk Modelleri

Sentetik Peruklar , gerçek olmayan kanekolon ya da fiber sentetik dediğimiz peruklardır. kullanım ömürleri çok uzun olmasa da gayet kullanışlı peruklardır. Günlük kullanımlarda ömrü en fazla 3 aydır. Ilık fön ve maşaya dayanıklıdırlar. Boya tutmaz. parlama yapmaz. Her rengi mevcuttur. Uzun , kısa , dalgalı , kıvırcık , düz çeşitleri de vardır. mağazamıza gelerek ya da sitemizi ziyaret ederek sentetik peruk modellerimizi görebilirsiniz. http://mikrokaynakmerkezi.com/urun-kategori/sentetik-peruklar/

Sentetik peruklar çindeki fabrikalarda orjinal hakiki sentetiklerle yapılmaktadır. Fiber saç kullanılmaktadır. Yani birinci sınıf sentetik demektir bunlarda çok sıcak olmayacak kaydıyla fön , maşa tutabilirsiniz. Tabikide ne kadar fön maşa tutarsanız o kadar çok yıpranma olur. Neticede sentetik saç , kesinlikle gerçek perukların yerini tutmaz . Fakat parlama yapmadığı için gerçek görünüm sağlar.

Sentetik Peruk Siparişleriniz de ürünler  resimdeki gibi birebir gelir.  Kesinlikle ürünlerde yanıltıcı bir ayna kullanılmamıştır. Bizim kendi çektiğimiz ürünlerdir.

Ürünleri sipariş verdiğiniz de en geç 3 gün içinde elinizde olur. Kapıda ödeme sistemi ile kargo yapmaktayız. Daha kolay bir çözüm için her zaman düşünüp daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sitemize girerek sadece sentetik peruk değil bütün ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz. Toptan ve Perakende satışımız bulunmaktadır. Eft/havale yapmadan artık kargonuz kapınıza kadar gelecek.  Bizlere bir telefon kadar bir sosyal medya kadar yakınsınız.

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

 

 

Amasya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , amasyada peruk satan yerler

Amasya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak fiyatları

Amasya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak satın al

Amasya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , toptan peruk satın al

Amasya Peruk Postiş Çıt çıt 0539 963 07 08 , mikro bant kaynak

Leave a Comment