Mikro Bant Kaynak NATS.GRAY 2bbc

Ankara Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Ankara Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 

Gerçek Peruk Çeşitleri

Gerçek peruklar da bir cok çeşit vardır.

1- El yapımı ciltli peruk

2- Medikal Peruk

3- Tül Peruk

4- Protez Peruk .

 EL YAPILI CİLTLİ PERUK

el yapımı dediğimiz peruklar kendi imalatımız olup garantili gerçek peruklardır. Kesinlikle dolaşma karışma yapmaz. Herşeyini biz kedimiz imal ediyoruz. Ciltli peruk perukların peruk filesi medium ya da large beden olabiliyor ki kafaya otursun. ense kısmında filenin kendine ait kemeri vardır ve oradan da sıkıştırıp açabiliyorsunuz. Son derece güzel görünüm sağlayan bir peruk modelidir.

Ciltli peruklar sadece tek bir tarafa ayrılma özelliğine sahiptir. Buda müşterinin isteğine göre ayarlanmaktadır. İster ortadan ayrımlı kullanın , ister sağdan ayrımlı , istersenzi de soldan ayrımlı olarak sadece tek bir tarafa kullanabilirsiniz. Genellikle vitrinimizde peruıklarımız bulunuyor , beğenmediğiniz ve ya renk uyumu istediğiniz bir peruk yoksa , sizin için özel dikebiliyoruz. (2 gün sürmektedir. ) Peruk işi kullanımı kolay olsa da işçiliği zordur. Sanat isteyen bir meslektir. Bu yüzden her yerden peruk alınmaz. Eğer bize ulaşmak isterseniz sitemizi ziyaret edip ürünlerimizi kontrol edebilirsiniz. Gelme ihtimaliniz yoksa whatsApp yolu ile bizden görsel , video , resim isteyebilirsiniz. www.mikrokaynakmerkezi.com . Biz peruğu diktikten sonra yıkama işlemi ve fön , maşa işlemi yaptırabilirsiniz. Peruk isteğe göre uzun kısa olabiliyor, isteğe göre de kahkül kesimi yaptırabiliyorsunuz. Kafanıza takıp öyle kahkül kestirirseniz sizin için daha sağlıklı olur ve daha simetrik bir kesim yapılabilir.

Peruğun uçlarından kesim yapılabilir , istersenzi de katlı bir kesim ortaya koyabilirsiniz. Kendi saçınıza ne yapıyorsanız peruğa da aynısını yapabilirsiniz. Kendi saçınızdan tek farkı tekrardan uzamaması dır. Bu yüzden de kesim yaparken 2 kere düşünmenizi tavsiye ederiz.

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Ankara Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , peruk satan yerler 

Ankara Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak saç

Ankara Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak fiyatlar

Ankara Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 ,, keratin kaynak

Ankara Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 80 , mikro bant kaynak fiyatları 

Leave a Comment