Mikro Bant Kaynak 613 973e

Ağrı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Ağrı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Türkiye nin en cok saç satan Tedarikçi PERUKÇU

Evet arkdaşlar sizlere kendi hakkımızda bilgiler sunacağım. Biz Eminem Peruk firması olarak Türkiye ve Dünya da yaygınlaşmış , bilinen bir perukçuyuz. Bunu sebebi ise kaliteli saçlar satıp müşteri potansitelini çoğaltmaktır. Tam kadro çalışarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için buradayız. Gerek kaynak uygulamasında gerek saç satımında bir numarayız. Çünkü sattığımız ürünün arkasında , taktığımız işçiliğin de yine arkasında duruyoruz. Deneyimli personellerimizle güzel işçilik çıkararak hizmet vermekteyiz. Bizler var olduğumuz sürece sizler asla saçsız kalmayacaksınız.

Biz sadece kuaförlere veya toptan alacak kişilere bakmıyoruz. Dışardan gelen bağımsız müşteriler de bizlerden alışveriş yapabilirler. Eğer mağazamıza gelemiyorsanız http://mikrokaynakmerkezi.com/magaza/ sitemizi ziyaret edip alışveriş yapabilirsiniz.

Toptan veya perakende saç almak isteyen müşterilerimiz için 0539 963 07 08 WhatsApp iletişim hattından bizlere ulaşabilirler.

17 yılı aşkın bu işi yapmakta olduğumuz doğrudur. İlk açtığımızda küçük bir dükkanda perakendecelik yaparken şimdi ise şubeleri olan hem toptan hem perakende işi yapıyoruz. Bu süreçte kaliteden ödün vermediğimiz için doğru yolda ilerlediğimiz için, bir hedef noktası belirlediğimiz için daha iyi yerlere geldik. Ve sizin yani müşterilerimizin payı da cok büyüktür. Doğrucu bir yapımız olduğundan kesinlikle yalana dönmedik ve müşterilerimiz bizim bu huyumuzu beğendiği için geliştik. Profesyonel ekibimiz ile mağazalarımızda daha iyi hizmet vermek için sizleri bekliyoruz.

Güncel ürünlerimizle yeni çıkan kaynaklarla , uygun ve kaliteli saçlarla sizleri mağazamıza davet ediyoruz. Sadece görmeniz açısından gelmenizi istiyoruz, mühim olan tanışmak ve ön yargıları kaldırmaktır.

İsmimiz Eminem Peruk olarak sizleri yanıltmasın sadece peruk işi değil saç kaynak işi de  yapmaktayız. Asıl işimiz peruk ve kaynak takımıdır. Kendinizi bizlere emanet edin ve gerisini bize bırakın.

Kısa saçlı kimse kalmasın diyorsanız eşinizi , dostunuzu bizi öneriniz. Her çeşit saç kaynağı yapmaktayız. Boncuk kaynak, mikro kaynak, tres kaynak, nano jel kaynak, mikro bant kaynak,  keratin kaynak vs. aynı şekilde çıt çıt , postiş , yarım ay, at kuyruğu , tokalı, kancalı lastikli çıtçıt  aklınıza ne geliyotsa elimizde mevcuttur. aklınıza geldi ve bize göremediniz , aklınıza geleni bize görselini çıkarın biz size aynısını dikelim ve ya tasarlayalım. Unutmayın ki biz İMALATÇI TOPTAN PERUKÇUYUZ..

SAYGILARIMIZLA ESENLİKLE KALIN..

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Ağrı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , ağrıda postiş fiyatları

Ağrı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , ağrı saç kaynak fiyatları

Ağrı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08, mikro kaynak yapan yerler

Ağrı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak saç satın al

Ağrı Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak , mikro bant kaynak

 

Leave a Comment