Mikro Bant Kaynak 10 fb2d

Afyon Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Afyon Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Mikro Kaynak ve Boncuk Kaynak 

Mikro kaynak ve boncuk kaynağın arasında ki  fark, biris ısıtıcı ile yapılıp görünme etkisi daha az olan MİKRO KAYNAK , diğer ise boncukla ve pense yardımıyla saç tutturulup penseyle sıkıştırılan BONCUK KAYNAK dır. Şuan rekabette olan iki kaynak çeşidi vardır mikro kaynak ve boncuk kaynaktır. Bu kaynaklar arasında kesinlikle sağlık açısında bir fark yoktur. Tavsiye edilecek bir kaynak çeşitleridir. Her zaman söylüyoruz bu kaynak çeşitleri müşterinin kullanımı açısından hangsi iyi geliyorsa o daha iyidir. Tek bir şekilde X kaynak daha iyidir diye birşey söyleyemeyiz. Kimi müşterimiz mikro kaynak tercih ediyor , kimi müşterimiz boncuk kaynak daha kullanışlı diyor. Bunun cevabı ise sizlersiniz. Denemeden kesinlikle anlayamazsınız. Beğenmek göreceli birşey olduğu için her zaman siz müşterilerimizindir tercih.

Saç Kaynak Merkezi salonlarımız da sizleri görmekten şeref duyarız , sadece mikro kaynak ve boncuk kaynakla sınırlı kalmıyoruz , güncel olarak hangi varsa , tres kaynak , mikrobant kaynak, jel kaynak, kapsül kaynak yapmaktayız.

Mağazamıza gelerek saçlarımızı beğendiğiniz taktirde takma işlemi de gerçekleştirmekteyiz. Size bir telefon kadar yakınız. Saçlarımız birinci kalite olup kesinlikle dolaşma yapmaz , saçlarımız çin saçı değildir. boya , maşa fön tutar. Hakiki saç istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kargo Gönderimi  ile kapıda ödeme yapmaktayız. Kapıda ödeme hem daha kolay hemde müşterilerimizin gönlünü kazanmak için birebir fırsattır. Günümüzde kimse kargoyu almadan para ödemek istemiyor çünkü bu işte dolandırıcılık söz konusu. Sadece bu iş değil bütün ticarette bu böyle. Bu yüzden de en güvenilir yol kapıda ödeme sistemidir.

Sizler için bu kapıda ödeme projesini geliştirdik , daha iyi hizmet verebilmek için sizler için buradayız..

SAYGILARIMIZLA

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

 

 

Afyon Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , peruk modelleri

Afyon Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak fiyatları

Afyon Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak fiyatları

Afyon Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , peruk satan yerler ,

Afyon Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak fiyatları

 

Leave a Comment