Mikro Bant Kaynak 10 fb2d

Adıyaman Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08

Adıyaman Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08

Mikro Kaynak Merkezleri 

Türkiye de mikro kaynak merkezi olarak mikro kaynak yapıyorum diyen bir çok insan var. Mikro kaynağın görünmemezlik oranı %70 dir. Fakar mikro kaynağı kullandıkça dipte olan saçlar aşağı düştüğü için yine az az da olsa görünme yapacaktır. Kesinlikle görüntü bozukluluğu olmaz. Saçınız cok seyrekse biraz fazla görünür. Saçınızda çok boşluk var ise az takılır ve kalın tutamlar halinde olabilir. Bu seçenekler insanların beğenisine göre değişmektedir.

Biz mikro kaynak merkezi olarak , her zaman doğru olanı müşterimize sunmaktayız. Sizler mutlu olacaksınız ki bizlerde ayakta durabilelim. Müşteri çoğunluğu edinebilelim. Mikro kaynak merkezi olarak her zaman birinci kalite saç kullanmaya özen göstermişizdir. 17 yıldır bu sektörde daha iyi saçlarla daha iyi kaynak nasıl yapılır bunu göstermişizdir.

Mikro Kaynak Kullanımı Nasıl ? 

Bayanların en çok  sorduğu sorulardan bir tanesi de ‘mikro kaynak kullanımı nasıldır ‘  ? Mikro kaynak kullanımı son derece basit bir saç kaynak sitilidir. Yeter ki talimatlara uyup doğru kullanmayı bilin. Biz kaynağı takarken boş durmayıp nasıl kullanacağınızı da anlatıyoruz. Görünüm bakımından da son derece şık bir görünüme sahiptir mikro kaynak.

Diplerde kesinlikle ağrı , kaşıntı yapmaz. Rahatlıkla toplayabilir ,  maşa yapabilir ,  fön ve düzleştirici kullanabilirsiniz.

Mikro kaynak günümüzde en yaygın kaynak olarak da göz önündedir. Çıkarması için kendi özel ilacını kullanmanız tavsiye edilir. Eğer siz kedi başınıza çıkaramazsanız ufak bir ücret karşılığı saç kaynak merkezi mağazamıza gelerek ve randevu alarak biz çıkarabiliriz. Duş alırken karıştırarak değil de akışına doğru yıkamayı tercih ederseniz ve duştan sonra diplerinizden uçlarına kadar kurutup öyle taramayı tercih edersinz , kaynağınız sizin için daha kullanışlı bir hale gelecektir. Diplere kesinlikle saç kremi ve argan yağı gibi besleyici yağlar sürmeyiniz. Denize girebilirsiniz fakat saçınız toplayıp girerseniz sizin için daha avantajlı olur , cünkü deniz suyu tuzlu oldugu için açık saçlarda karıştırma olayı yaratabiliyor. Bunların hepsini yaptıktan sonra 3 ay boyunca gönül rahatlığıyla kaynağınızı kullanabilirsiniz. Mikro Kaynak 4 ay kullanılmaz.! bizim tercih ettiğimiz ay 2.5-3 aydır. Sebebi ise dipleri uzayan bir mikro kaynak karışma yapar ve sadece mikro kaynak da değil bütün kaynak çeşitlerinde bu böyledir.

Mağazamıza gelemiyorsanız sitemizden de ürün satın alabilir başka yerlerde de taktırabilirsiniz.

www.mikrokaynakmerkezi.com sitemize girin ve istediğiniz ürünü seçip alın.

Taklitlerden kaçının. Kesinlikle saçlarımızda çin saçı ve fırınlanmış boyalı saçlar yoktur. Birebir orjinal saçlar kullanmaktayız.

Saygılarımızla Eminem Peruk

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Adıyaman Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak fiyatları,

Adıyaman Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak satın al

Adıyaman Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak saç fiyatları

Adıyaman Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak fiyatları

Adıyaman Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08 , peruk satan yerler

 

Leave a Comment