Mikro Bant Kaynak 6 2631

Adana Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08

Adana Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08

Peruk . postiş derken aklımıza at kılı sentetik , taranmayan , yıkanmayan  saçlar geliyor bazılarımızın aklına,

Biz bunlara açıklık getirmek için böyle bir yazı yazmak istedik. Bir çok saç kaynak merkezi mağazalarında 2 ve 3. kalite saçlar kullanılmaktadır ve buda müşteri için kötü olumsuzluktur. Bir daha bu müşteri sadece o mağazaya değil bütün mağaza kötüymüş gibi görmektedir ve haklıdır. Günümzde peruk satın almak isteyen insanların tercih ettiği yerler kuaför ve tanıdıkları olmuştur. Halbuki bu işi yapan asıl kişiler perukçulardır. Toptan peruk satan yerlerdir. Kaynak işi yapan pek çok yer vardır. Önemli olan yapmak değil sanatını icra edebilmektir. Müşteriyi beğendirip 3 ay sonra tekrar geri getirtip kaynaklarını yaptırmaktır.

Türkiye nin en cok mağazası olarak Eminem Peruk sizler için yurtdışından ithal ettiği saçlarını size sunmaktadır. Biz 17 yıldır bu sektörde emek sarf etmekteyiz ve kesinlikle dolaşan saç satmamaktayız . Bize ulaşabilmek için mağazamıza gelmenize gerek yoktur. Sizlere bir telefon kadar , bir sosyal medya kadar yakınız. Boncuk Kaynak ve Mikro kaynak fiyatlarımız değişmektedir, Bunun için mesaj atarak telefon açarak bizlerden fiyat öğrenebilirsiniz. Net bir fiyat veremiyoruz fakat başlangıç olarak aşağı yukarı olabilecek bir rakam söylüyoruz , Sizleri kesinlikle üzmüyoruz.

Türkiye nin her yerine kapıda ödeme ile saç gönderimi yapmaktayız. Hem daha güvenilir hemde müşterilerimizi havale/eft işiyle uğraştırmıyoruz.

Saç Kaynak Merkezi 

Saç Kaynak yaptırmak istiyorsanız araştırmadan yaptırmamanızı tavsiye ederiz. Telefonda herkes birşey söyler , siz gördüğünüze inanın. Saçın kalitesine bakın suya tutun yıkayın takılmadan önce. Kalitesiz saçlar ile size ucuz fiyatlar verip gözünüzü boyamak isteyenler olabilir. Bunlara itimat etmeyiniz. Çünkü kimse kendi el emeğini el işçiliğini ucuza yapmaz.Saç Kaynak takmak bir sanattır ve bu sanata herkesin uyması gerekir. Nasıl bir fırında çalışıp ekmek çıkaran fırıncı sanat işi  diyorsa bizim işimizde sanattır.

Saçınız ince diye üzülmeyin !! saçınız az diye üzülmeyin !!! Herşeyin çaresi mevcuttur. Saç Kaynak ile biz bu işi çözüyoruz. saçınıza uygun kaynak çeşidini sizlere belirtiyoruz Kabul etmeniz doğrultusunda ise saçınıza kaynak takmaya başlıyoruz. Aksi taktirde içinize sinmeyen birşey olduğunda kesinlikle zorlama yapmıyoruz çünkü zevkin zorlaması olmaz.

Saygılarımızla Eminem Peruk Saç Kaynak Merkezi

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

 

 

Adana Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08 , peruk modelleri,

Adana Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak fiyatları

Adana Peruk Postiş Çıtçıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak satın al

Adana Peruk Postiş çıtçıt 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak fiyatları

Adana Peruk Postiş çıtçıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak sayan yerler

Leave a Comment