Saç Kaynak Merkezi İstanbul

                  Saç Kaynak Merkezi İstanbul 

 Günümüz de saç kaynak çeşitleri epey çoğalmıştır. Ama en yaygın olarak mikro kaynak ve boncuk kaynak olarak bilinmektedir. Saç kaynak merkezi istanbul beyoğlu mağazamızda bu tür uygulamalar yapılmaktadır. 

Saçlarımız orjinal gerçek saç , karışmaya ve dolaşmaya karşı garantilidir. Aynı zaman da toptan ve perakende için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Saç Kaynak taktırmak isteyen müşterilerimiz bilgi almak için bizlere ulaşabilirler. 

Saç kaynak ortalama 3 ay kafada kalabilir ve sonra çıkartıp keratinlerini yenileyip tekrardan taktırabilirler. Mikro kaynak saça keratin ile yapıtştırılarak takılmaktadır ve oldukça görünümü hoş bir kaynak çeşitidir. Bu kaynak sistemini sizin kendi basınıza çıkartmanız zor olabilir bu yüzden kuaför aracılığı ile ya da malzemelerini alarak pense ve solüsyonu ile bu işi halledebilirsiniz. Mikro kaynak takmak biraz da olsa sanat ister , çünkü keratinleri güzel yedirip yapıştıramazlar ise saçta dökülme düşme yapabilir. Bunun için iyi bir sanat ustasını tercih etmeniz önemlidir. 

Boncuk Kaynak ve Mikro Kaynak 

Boncuk kaynak , mikro kaynağa göre daha pratiktir. Sadece diplerde boncukklar olduğu için görünme kısmı daha fazla olabilmektedir. Burdaki tek fark budur. Tercih yapmak istiyorsanız bunlara uygun bir seçenek sunabilirsiniz. Daha önce kullanmayanlar ve kullanmak isteyenler için yazdıklarımızı göz önünde bulundurursa daha iyi olur. Çünkü bu piyasa da çok fazla söylemler oluyor yalan yanlış çok fazla bilgiler dağıtılmaktadır. Bir kaynak en fazla 3 ay kullanılmalıdır , aksi taktirde saçınıza zarar verebilir ve dolaşmaya sebep olabilir.  Günlük hayatınız da kaynaklara yaşayabilir, denize , duşa girebilirsiniz. Bu konuda cok rahat edebilirsiniz. 

Saç Kaynağında Bakım 

Saç Kaynağı taktıracaksanız bakım şarttır. Saçları taktırdım bitti gibi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Duştayken şampuan ve krem muhakkak kullanmak gereklidir. kremi sadece uçlara doğru sürmelisiniz. Islak kesinlikle yatmamalısınız yoksa diplerde karışmaya sebep olabilir. saçı ıslak taramanız biraz da olsa yolmaya meyilli olur. Fön makinası aracılığı ile saçlarınız kurutup kuruduktan sonra saçınızı keratinlerin altından tarayabilirsiniz. Mağazamız da kaynak taktığımız müşterilerimize gösteriyoruz ki yanlış birşey yapmasınlar diye. 

Mağazamız İstanbul Beyoğlundadır. Ziyaret etmek , kaynak taktırmak isteyen müşterilerimiz muhakkak bizlere +90 539 963 07 08 numaradan ulaşmasını rica ederiz. Kaynak sistemimiz randevu ile çalışmaktadır. 

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. 

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment