Mikro Kaynak Fiyatları 0539 963 07 08

Mikro Kaynak Fiyatları 0539 963 07 08

Herkese merhaba sevgili arkadaşlar, mikro kaynak günümzde son sistem kaynak çeşitlerinden biri  diyebiliriz. Kimileri hayalet kaynak , görünmez kaynak gibi iimleer uydursada asıl ismi mikro kaynak ve en eski keratin kaynaktır. Çok eskilerden keratin kaynak silikon tabancası ile yapılmaktaydı ve teknoloji geliştikçe , özel makinası çıktı , saçların uçlarını hazırlamak için silikon yerine italyan şeffaf keratini çıktı ve kaynak sistemi daha kolay ve görünmez hale geldi. Bu yüzden de şuan ki güncel ismi MİKRO KAYNAK dır. Diğer isimleri söyleyenler daha cok nasıl para kazanırım hedefine ulaşmak isteyenlerdir. Lütfen böyle şeylere itibar etmeyiniz. Kaynağını düzgün takan ve saçını iyi kullanan herkes mikro kaynak yapmaktadır. Zaten mikro kaynağın amacı küçük küçük takılması ve dipler de keratinin az görünmesini sağlamaktır.

Mikro Kaynak Neye Göre Fiyatlandırılır ?

Mikro kaynak da önemli olan saçın kalitesi ve yapılan işçiliktir. Kesinlikle en önemli etkenlerden biridir. Bizler kaynak merkezi mağazamız da kendi ithalatını yaptığımız saçlarımızı satışa sunuyoruz . Bu yüzden de fiyatlarımız dışarıya göre uygundur. Saç başka yerden temin edenlerin  ise biraz daha fiyatları yüksektir. Günümzde 1.000 TL den 6.000 TL ye kadar kaynak yapan yerler mevcuttur. Bu sizin kafanızı karıştırabilir. En pahalı yer en iyi kaliteli yer demek değildir. Bu tamane karşı tarafın koyduğu kar ile alakalıdır.  Kimi insan daha az para kazanıp sürümden kazanmak ister, kimisi de az müşteri gelsin pahalıya takayım yüksek para kazanıyım ister. Bu nedenle fiyatı değil kesinlikle saça ve işçiliğe önem göstermelisiniz. Hiç kimseyi tanımıyorsanız ve size önerecek kimseniz yok ise. ilk başta saçları görmek için mağazaları gezin. İçinize hangisi siniyorsa orada yaptırın. 
 

Mikro Kaynak Kaç Ay Kullanılır ?

Mikro kaynak takıldığından itibaren maksimum 3 ay kullanılmalıdır. Sonrasında ise , çıkarıp tekrardan keratini yenileyip taktırabilirsiniz. Sağlıklı bir kullanımda 65 cm uzunluktaki bir saçı ortalama 1 seneye yakın saçı kullanabilirsiniz. Size 2-3 sene garanti verenler kesinlikle aldatmaca bir ticaret sistemi tutturmuşlardır .  Çıt çıt , postiş gibi saçlar 2-3 sene kullanılabilir çünkü onlarda 3 ayda bir keratinini yenilemek için kesmek gerekmiyor. Ne kadar sağlıklı kullanılırsa o kadar uzun süre ömürlü olur.  

Saçlar Dolaşır mı ? 

Mikro kaynak yaptırmak isterseniz , mağazamıza gelerek saçlarımızı görebilirsiniz. Karışmaya ve dolaşmaya karşı garanti veriyoruz . Eğer bizde alıp taktırydıysanız düşme çıkma garantisi de veriyoruz. Düşen çıkan olursa tekrardan gelip taktırabiliyorsunuz. 3 ay sonra da sökme takma için randevu alabilirsiniz. Biz toptancı olduğumuz için fiyatlarımız daha uygundur. Çeşitli  ülkelerden çeşitli saçlar alıp kalitemizi gösteriyoruz. 65 cm den 90 cm e kadar saç mevcuttur. 

Detaylı bilgi için , 0539 963 07 08 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Bizlere sosyal medyadan da ulaşabilirsiniz;

instagram:sackaynak_extensions
insragram:mikro_kaynak_merkezim

www.mikrokaynakmerkezi.com

Leave a Comment