Mikro Kaynak Saç Bakımı

Mikro kaynak İstanbul ofisimizden alacağınız hizmetler sonrasında, saçlarınız ile uyumlu yepyeni kaynak saç edinebiliyorsunuz. Dilediğiniz tipte saç kaynak işlemlerini sizlere ulaştırıyoruz. Ancak müşterilerimizden en çok talep aldığımız işlemlerimiz tabii ki mikro kaynak oluyor. Bunun yanında, mikro kaynak saç bakımı üzerine de sıklıkla sorular alabiliyoruz. Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimize bu konu ile ilgili bilgi de geçmek istiyoruz.

Mikro saç kaynak işlemleriyle saç ekleme yaptıktan sonrasında, ürünlerin kullanım ömürleri değişebiliyor. Kullanım süreleri, birtakım kriterlere bağımlı oluyor. En başta tabii ki mikro kaynak saç bakımı yer alıyor. Doğru bakım teknikleriyle birlikte uzun süreli kullanım mümkün hale geliyor. Saçlarınıza hiçbir şekilde zarar vermeyecek şekilde sağlıklı kullanım için de bakım yöntemleri bilinmelidir.

Makalemiz içerisinde saç bakımı adına hangi konularda dikkat edilmeli bunları paylaşıyor olacağız. Doğru bakım yöntemlerinden habersiz olan bilinçsiz bayanlar, ne yazık ki saç dolanması hatta saç düğümlenmesi sorunları yaşıyorlar. Veya saçlarının doğal bir görüntüye kavuşmadıklarından yakınabiliyorlar. Gereken bilgileri sizlerle paylaşıp, daha bilinçli şekilde saçlarınızı kullanmanızı sağlayacağız.

Ofisimizi her zaman makalemizin sonunda yer almakta olan iletişim numaralarından arayabilir ya da mesaj atabilirsiniz. Her türlü bilgi ve işlem için sizlere geri dönüş yapmaktayız. Dilerseniz mikro kaynak saç ürünlerimize dair de içerik bilgilerini paylaşabilir ya da uzmanlarımızdan bakım ürünleri konusunda tavsiyeler alabilirsiniz.

Mikro Kaynak Saç Bakımı Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mikro kaynak saç bakımı dikkat edilmesi gerekenler listesi, aslında pek de göz korkutucu değildir. Bayanlar, mikro kaynak saça bakmanın zor olduğunu düşünebiliyorlar. Bu işlem sonrasında ayna karşısında daha çok mesai harcamak istemediklerini söylüyorlar. Aksine, saç kaynakları, ayna karşısındaki mesainizi azaltacaktır. Şu dikkat edilmesi gereken altın kurallara uymanız yeterlidir:

  • Saçlarınızı sürekli yıkamayın ve yıkadığınızda mutlaka ılık su kullanmaya özen gösterin
  • Saçlarınızı gün içerisinde en az bir kere de olsa 5 dakikalık süreci tamamlayacak şekilde tarayın. Bu, saçlarınızın bir arada olmasını sağlayacaktır. Doğal görüntü elde etmenize yarayacaktır
  • Saçlarınızı kurularken, aşağıdan yukarıya değil, yukarıdan aşağıya doğru bir kurutma tercihi yapın. Aksi halde dolanma problemi gerçekleşebilir

 

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment