Mikro Kaynak Çıkarma

Mikro kaynak saç ürünlerini saçların eklemiş olan bayanlar bir süre sonra sıkılabiliyorlar. Önemli olan şey de bayanların yeniden sorunsuz ve ağrısız, sızısız şekilde bu ürünlerden kurtulabilmeleridir. Dolayısıyla mikro kaynak çıkarma işlemlerini bir ustalık ve uzmanlıkla gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu süreçte de sizlerle iletişimde olacak olan kişilerin mutlaka uzman kişiler olmasına özen göstermelisiniz.

Mikro kaynak saç ekleme işlemleri sırasında uzman kişilerle görüşmeli, gerekli desteği almalısınız. Saçlarınızın ilk önce belirli bir aşama esnasında incelenmesi gerekiyor. Boya ve renk uzmanları tarafından özenle saçlarınızın yapısı belirlenmelidir. Bundan sonrasında ürünler saçlarınıza eklenmelidir.

Eğer saçlarınızda durduğu görüntüyü sevmediyseniz ya da bant kaynak haline getirmek üzere diktirmek istediyseniz, mikro kaynak çıkarma hizmet talebi alabilirsiniz. Bu işlemleriniz çok kısa bir süre içerisinde hiçbir ağrı hissetmenize sebebiyet vermeden gerçekleştirilir.

Eğer mikro kaynak saç ürünlerinizin çıkarılması sırasında saçlarınıza bir zarar gelir mi diye merak ediyorsanız, endişelenmeyiniz. Çünkü mikro kaynak çıkarma sırasında kullanılan ürünler, saçlarınıza asla bir hasar vermez.

Bu işlemleri gerçekleştirecek kişilerin de yine alanında uzman kişiler olması önemlidir. Doğru oranda malzeme kullanımı gereklidir. Bunun yanı sıra mikro kaynak çıkarma sırasında kullanılacak olan malzemeleri de doğru şekilde kullanabiliyor olması önemlidir.

Mikro Kaynak Saç Nasıl Çıkarılır?

Müşterilerimiz, özellikle de ilke defa saçlarına kaynak saç yaptırdıklarında bu işlemleri merak ediyorlar. Mikro kaynak saç nasıl çıkarılır sorusunu soruyorlar. İşlem sırasında ağrı duyup duymayacaklarını sorguluyorlar. Hemen belirtelim ki, yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere, mikro kaynak çıkarma işlemi sırasında hiçbir şekilde ağrı sızı yaşamazsınız.

İşlemlerin gerçekleştirilmesi, kısa bir zaman dilimine karşılık gelmektedir. Özel birtakım malzemeler kullanılmaktadır. Mikro kaynak işlemlerinde söküm gerçekleştirilirken, halka kaynak gibi fiziksel anlamda bir müdahale yoktur. Daha doğrusu, tek tek halkaların içlerinin açılması gibi her açıdan müdahale gerektirmez.

Mikro kaynak saç nasıl çıkarılır diye baktığımızda, özel bir yağ uygulaması görüyoruz. Özel bir karışım olarak sunulmuş olan bu yağ, saçlarınızın birleşme noktasına sürülür. Kısa süre içerisinde yapıştırma malzemesi amacıyla sürülmüş olan yapıştırıcının çözünüp orijinal saçlarınızdan uzaklaşmasını sağlar.

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment