IMG E3046

Kütahya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Kütahya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Saç Kaynak Yapımı Ne Kadar Sürer?

Saç kaynaklar,  günümüzde hemen her saça uygulanacak kadar çeşitlidir. Eskiden sadece belli uzunlukta ve tipteki saçlara uygulanabilen saç kaynak çeşitleri, teknolojinin de gelişmesine paralel olarak kısa ve ince telli saçlara da uygulanabilmektedir. Saçlarınızın daha uzun gür ve bakımlı görünmesi için saç kaynak merkezimizi arayarak saç kaynak fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizde saç kaynak fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için ; 0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı 

Günümüzde uygulanan kaynak saçların pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında tres kaynak, boncuk kaynak, keratin kaynak ve mikro saç kaynakları sayabiliriz. Ancak bu kaynak çeşitlerinin birbirine göre belli başlı üstünlükleri bulunmaktadır. Özellikle mikro kaynak saçlar, kısa saçlara dahi uygulanabiliyor olmaları nedeniyle oldukça rağbet görmektedir. Ayrıca bu saçlar oldukça doğal görünmektedir.

Saç kaynakların özellik bakımından birbirine üstünlükleri olması ile birlikte, bunların uygulama süreleri de değişiklik göstermektedir. Bu nedenle bir uygulamanın kaç saat süreceği tamamen seçtiğiniz kaynağa bağlıdır.

Saç Kaynak Uygulaması

Kaynak işlemi öncesinde saçınıza kaç adet kaynak saçın takılacağı belirlenir. Eğer az sayıda saç ile kendi saçlarınızın seyrek yerlerini kapattırmayı düşünüyorsanız, bu işlem 1 ile 2 saat arasında sürebilir. Bunun yanında saçınızın yapısı da saç kaynak işleminin uzamasına ya da kısa sürmesine neden olabilir. Saçlarınızın çok daha gür görünmesini istiyorsanız, saçınıza çok daha fazla kaynak saç uygulanması gerekir. Buna bağlı olarak da uygulamanın süresi yaklaşık 4 saate kadar uzayabilir. Yine kaynak yönteminin yapılışı da saç kaynak uygulamasının süresini uzatabilir. Buna bağlı olarak ise uygulama için 5 saatinizi ayırmanız gerekebilir. Saç kaynak uygulaması ve saç kaynak fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mikro saç kaynak yönteminde kullanılan saçlar diğer yöntemlere göre yüzde elli daha ince olduğu için işlem daha uzun sürecektir. Bunun yanında boncuk kaynak adı verilen uygulamada ise daha kalın saç tutamları kullanılması nedeniyle saç kaynak işleminiz çok daha kısa sürecektir.

Saç kaynak uygulaması sonrasında saçlarınızı kullanma süreniz, saçınızın uzama hızına göre değişiklik gösterir. Siz de saçlarınızın daha uzun ve dolgun görünmesini sağlamak için saç kaynak yöntemlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Saç kaynak fiyatları ve uygulamaları ile ilgili bilgi almak için saç kaynak merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Kütahya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak

Kütahya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 ,  keratin kaynak

Kütahya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak yapan yerler

Kütahya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , Boncuk kaynak saçlar

 

Leave a Comment