Mikro Bant Kaynak 6 2631

Konya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Konya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Peruk ile Saç Kaynağı Arasındaki Fark Nedir?

Peruklar, geçmişten günümüze özellikle saçsızlık sorunu yaşayan kişilerin kurtarıcısı olan güzellik ürünleridir. Sadece kadınların değil, aynı zamanda erkeklerinde kellik sorununa karşı kullanmayı tercih ettikleri bu ürünleri peruk satan yerler arasında güvenilirliği ve kalitesi ile kendisini kanıtlamış merkezimizden temin edebilirsiniz.

Peruklar bireylerin sadece saçsızlık nedeniyle tercih ettikleri bir ürün değildir. Aynı zamanda kısa saçlarından şikâyet eden ya da saçlarını boyamadan rengini değiştirmek isteyen bayanlar tarafından da tercih edilmektedir. Bunun yanında saçları uzatmanın ya da daha dolgun göstermenin tek yolu peruklar değildir. Son yıllarda çok daha popüler olan saç kaynak çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Peki, bu iki ürün arasındaki fark nedir?

Saç Kaynak ve Peruk Farkı

Kadınların saçlarının boyundan memnun olmadıklarında ya da kestirdikten sonra pişman olmaları durumunda peruk ya da saç kaynağa başvurduklarından daha önce de bahsetmiştik. En ideal saç uzatma yöntemleri arasında yer alan bu iki güzellik ürünü arasında birtakım farklar yer almaktadır. Her ne kadar her ikisi arasında seçim yapmak kimi zaman zor olsa da saç kaynaklar kullanım ve doğallık açısından biraz daha tercih edilebilir görünüyor.

Her iki ürün arasındaki farklara gelecek olursak, peruklar çok daha hassas bir bakım isterler. Düzenli olarak temizlenmeleri ve yıpranmamaları için ılık suda kaliteli şampuanlar ve saç kremleri kullanılarak yıkanmalıdırlar. Bunun yanında boyanmaları önerilmez. Çünkü peruklara boya uygulaması yapıldığında dökülme yapabilirler. Zarar görmemeleri ve daha uzun süre boyunca kullanılmaları için boyamamaya özen gösterilmelidir. Kullanımlarına dikkat edebileceğinize inanıyorsanız, peruk satan yerler arasından merkezimizi tercih ederek dilediğiniz modeli ve rengi tercih edebilirsiniz.

Ancak saç kaynaklar, doğal saçlardan imal edildikleri sürece boyanabilir ve istenilen her türlü işlem uygulanabilir. Saç kaynaklar, perukların aksine banyodan sonra fön çekilerek kurutulabilir, herhangi bir kısıtlamaya neden olmazlar.

Peruk modellerinin kullanım ömrü yaptığınız bakımların niteliğine göre değişiklik göstermektedir. Bakımlarına dikkat ettiğiniz sürece perukları uzun süre sıkıntısız kullanabilirsiniz. Siz de saç kaynak ya da peruk modelleri arasından bir tercihte bulunmak için peruk satan yerler arasında kendini kanıtlamış merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizden sipariş verebilir, kapıda ödeme ile kargo isteyebilirsiniz.

0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Konya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak yapan yerler  ,

Konya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak saç ,

Konya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak ,

Konya Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak

 

 

Leave a Comment