Kısa Saça Saç Kaynak

Yıpranmış saçlarından ötürü saçlarını çok kısa kestirmek zorunda kalan kişiler için saçlarının yeniden eskisi gibi uzamasını beklemek çok yorucu olabiliyor. Bu yüzden, kısa saça saç kaynak hizmetlerimizi talep edebiliyorsunuz. Doğal yollardan saçınızın uzamasına hiçbir şekilde olumsuz etki sağlamayacak olan saç kaynak hizmetlerimizde, doğal ve kaliteli malzemeler kullanırız. Keratin kullanımıyla birlikte saçlarınızı besler, doğal bir görüntü oluşmasını sağlarız. Çeşitli görsel içerikler sayesinde, kısa saçlı müşterilerimizin, saç kaynak sonrasında nasıl harika bir görüntüye kavuştuklarını da görebilirsiniz.

Biliyorsunuz ki, kısa saça saç kaynak işlemleri sadece kozmetik amaçlarla yapılmıyor. Saç kaynak merkezi İstanbul ofisimizi ziyaret etmekte olan çok sayıda müşterilerimiz, medikal amaçlarla birlikte de hizmetlerimize başvurabiliyorlar. Mesela, ağır kemoterapi görmüş olan hanımefendilerde çeşitli psikolojik etkiler bırakmakta olan saç dökülmesine yönelik, son derece doğal saç kaynak işlemlerimiz gerçekleştiriliyor. Bu yüzden, kısa saçlarınızın olması sizi üzmesin diyoruz. Mikro saç kaynak ürünlerimizi sipariş edebilir, ofisimizde, size uygun olan saç kaynak hizmetlerimizi talep edebilirsiniz.

Kısa Saça Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Kısa saça saç kaynak uygulama işlemlerimiz, tabii ki diğer kaynak işlemlerimize göre biraz daha uzun sürebiliyor. İşlemlerimizin tahmini süreci, takribi olarak 8-10 saat arasında kabaca değişim gösteriyor diyebiliyoruz. Normal saça saç kaynak işlemi yapmakla kısa saça saç ekleme işlemleri yapmak arasında fark ne diye merak ediyor olabilirsiniz. En büyük fark, kısa saça eklenecek olan mikro saçlardaki doğallığın, her boşluğun doldurulmasıyla yapılacak olmasıdır. Ki, bu çok daha zor bir işlemdir. Dolayısıyla, saç derinize uyumlu, saç tipinizle uyumlu olacak mikro saç ürünlerini tercih etmek ve bunları uygulamak da işinin ehli kişilere aittir.

Müşterilerimize, en başta, kaliteli bir işçiliği garanti ediyoruz. Saçlarınızı bizlere emanet etmiş olduğunuzda, sorumluluk tamamen bizlerde oluyor ve saçlarınızın sağlıklı bir biçimde, kusursuz şekilde uygulanmasını sağlıyoruz. Her ülkeden özenle seçip, kalitelerinden emin olmuş olduğunuz mikro saç kaynak ürünlerini, sitemiz içerisinde rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Kısa saça saç kaynak ürünlerinizin kullanım süresi yaklaşık 4 aya kadar ulaşmakta olan mikro saç kaynaklarınız, orijinal saçlarınızın uzamasına kesinlikle yan etkide bulunmayacaktır.

Telefon: 0539 963 07 08

instagram: sackaynak_extensions

instagram: mikro_kaynak_merkezi 

www.youtube.com/eminemperuksackaynak

Leave a Comment