Mikro Bant Kaynak 6 2631

Kırklareli Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Kırklareli Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Mikro Bant Saç Kaynak Nedir?

Uzun ve gür saçlar her kadının hayalidir. Ancak bazen mevsimsel nedenler ya da çeşitli rahatsızlıklar nedeniyle saçlarımız eski gür ve sağlıklı görünümünü kaybedebilir. Bunların yanında genetik faktörler nedeniyle hiçbir zaman istedikleri saç görünümüne ulaşamayanlar da vardır. Peki, ince telli ve zayıf saçlara sahip olmak kaderiniz mi? Tabi ki de hayır. Saç yapılandırma sektörünün sunduğu kaynak saç çeşitleri sayesinde çok daha gür ve uzun saçlara sahip olabilirsiniz. Bunun için saç kaynak merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Saç kaynak yaptırmayı düşünüyorsanız tercih edebileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Bunlar; boncuk kaynak, tres kaynak, keratin kaynak ve mikro saç kaynak çeşitleridir. Ancak bu saç kaynak çeşitleri arasında en iyi sonuç vereni mikro bant saç kaynaklardır. Mikro bant saç kaynak, ince telli ve zayıf saçların çok daha gür ve uzun görünmesini sağlar. Dolgunluk ve hacim verme konusunda diğer saç kaynak çeşitlerine göre üstünlükleri bulunan bu kaynak çeşidini siz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Mikro bant saç kaynakların üzerinde çift taraflı yapıştırıcı bulunmaktadır. Bu yapıştırıcı bantlar özel teknik ve mikro teknoloji ile hazırlanmıştır. Ham saçlardan imal edilen bu kaynak saçlar saça uygulandığında oldukça doğal bir görünüm ortaya koyarlar.

Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Saç kaynak çeşitleri içerisinde en iyi sonucu veren mikro bant saç kaynak, uygulanması çok uzun sürmeyen bir kaynak çeşididir. Yaklaşık olarak 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde saça uygulanabilen mikro bant saç kaynak ile kısa süre içerisinde hem doğal hem de uzun saçlara sahip olmanız mümkündür.

Mikro bant saç kaynak kullanım süresi bazı koşullara göre değişiklik göstermektedir. Özellikle çok fazla fön, yıkama ve saç boyası gibi etkenlere maruz kaldıklarında kullanım süresi kısalmaktadır. Ancak mikro bant saç kaynak kullanım süresi ortalama 6 haftadır diyebiliriz. Bu süre sonunda saç kaynak merkezimize başvurarak saçlarınızın bakımını yaptırmanız durumunda saçlarınız yeniden takılabilir. Siz de saçlarınızın daha dolgun ve uzun bir görünüme sahip olması için saç kaynak merkezimiz ile irtibata geçebilir, mikro bant saç kaynak fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı

 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

https://vimeo.com/270930023

Kırklareli Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , saç kaynak merkezi

Kırklareli Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , postiş fiyatları

Kırklareli Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak

Kırklareli Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , micro kaynak fiyatları

 

Leave a Comment