Mikro Bant Kaynak 6 2631

Kayseri Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Kayseri Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Çıt Çıt Saç Nasıl Takılır?

İnce ve zayıf saç görünümü birçok bayanın problemidir. Bunun yanında saçların olması gerekenden daha uzun sürede uzaması da kadınların canını sıkan bir durumdur. Özellikle güzelliğini önemseyen, bakımı konusunda özenli davranan kadınlar için bunlar ciddi problem haline gelebiliyor. Bu tip sıkıntılar yaşayan bayanlar genellikle kozmetik ürünlere yönelir ve bu ürünlere çok fazla para harcarlar. Oysa saçları uzun göstermenin çok daha kolay ve ekonomik bir yolu vardır. O da çıt çıt saç modellerini kullanmaktır. Peki, bu saçlar nasıl kullanılmalı ve saça nasıl takılmalı? İşte bu soruların cevabı…

Çıt çıt saç modelleri, parça parça hazırlanan ürünlerdir. Ancak her parça aynı boyutta değildir. Saçlarda yerleştirileceklere yere göre boyutlandırılırlar. Bu sayede bir bütünlük oluşur ve çok daha doğal bir görünüm ortaya koyarlar. Ayrıca bu saçların kullanılması için uzman birinden yardım alınması da şart değildir. Kişiler istedikleri zaman bu saçları kendileri kolayca takabilirler ve yine dilediklerinde çıkarabilirler.

Çıt çıt saçları kullanmadan önce hangi parçanın başınızdaki hangi bölgeye takılacağını bilmelisiniz. Bu saçlar enseye, kulak üstlerine, kulak yanlarına ve kafanın üst bölgesine takılırlar. Fakat bir bütünlük oluşturabilmeleri için doğru yerlere takılmaları oldukça önemlidir.

Nasıl Takılır?

Çıt çıt saç modelleri, daha önce de bahsettiğimiz gibi bir kuaföre başvurmadan da takılabilir. Yani oldukça pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Çıt çıt saçların nasıl takılması gerektiğinden bahsedeceğiz. Ancak bu saçları kullanmadan önce saçlarınıza bakım yapmanızı ve iyice taramanızı öneririz. Ayrıca eğer saçlarınız ince telli ve cılız ise mutlaka sprey sıkın ve ardından krepe atın. Bu sayede çıt çıt saçları kullanım süreniz uzayacaktır. Peki, çıt çıt saçlar nasıl takılır?

 • Çıt çıt saçları takmadan önce saçlarınızı iyice tarayın. Saçı takacağınız bölgeyi ayarlayın ve kalan saçları bir toka yardımı ile tutturun.
 • Çıt çıt saçı takmadan önce tarayın ve karışıklık varsa düzeltin.
 • Çıt çıt saçı takacağınız bölgeye yerleştirin ve tokası ile tutturun.
 • Ardından üst tarafa tutturduğunuz diğer saçları aşağıya indirin. Son olarak ise bu saçları tarayarak çıt çıt saçları güzelce gizleyin.
 • www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizden ürünlerimizi inceleyip satın alabilirsiniz.

  0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı

  Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

  www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

  www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

  www.twitter.com/sackaynakmerkz

  https://www.youtube.com/channel

  https://vimeo.com/268863991

  Kayseri peruk postiş çıt çıt 0539 963 07 08  , mikro kaynak fiyatları

  Kayseri Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak saçlar

  Kayseri Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , postiş saçlar,

  Kayseri Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak

 

Leave a Comment