IMG E3046

İzmir Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

İzmir Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Boncuk Kaynak Nasıl Yapılır?

Kadınların güzelliklerini destekleyen en önemli unsurlardan birisi saçlarıdır. Çünkü uzun, gür ve parlak görünümlü saçlar, her zaman çok daha hoş bir görünüm ortaya koyar. Bunun yanında gerek çeşitli hastalıklar gerekse yetersiz beslenme ve yetersiz bakım nedeniyle saçlar mat ve bakımsız görünebilirler. Ancak saç kaynak merkezimiz ile irtibata geçerek boncuk kaynak uygulaması yaptırabilir, saçlarınızın çok daha gür ve bakımlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Saçların çok daha bakımlı bir görünüm ortaya koyması için kullanılan saç kaynak tekniklerinden boncuk kaynak, çok çabuk uygulanan bir yöntemdir. Bunun yanında kolay bir şekilde çıkarılabilmeleri nedeniyle de pratik kullanım imkânı sunarlar. Peki, boncuk kaynak nasıl yapılır?

Nasıl Uygulanır?

Boncuk kaynak tekniğinin uygulamasına geçmeden önce mutlaka gerekli malzemeler kontrol edilmelidir. Bu teknik sırasında gerekli olan malzemeler; tığ, halka ve uçları ile kaliteli saçlardır. Bu malzemelerin hazırlanmasının ardında, boncuk kaynak tekniğinin uygulama aşamasına geçilebilir.

Boncuk saç kaynağının uygulanmasında öncelikle saçların etrafından 1-1,5 cm kadar saç ayrılır. Bunun nedeni ise uygulama sonrasında saçlar toplandığında boncukların görünmesinin önüne geçmektedir. Bu sayede saçlar toplandığında boncuklar gizlenmiş ve doğal bir görünüm ortaya çıkmış olur. Uygulama sırasında ayrılan saç saçların gürlüğü, ince telli ya da kalın telli olmasına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ne kadar saçın ayrılacağına saç kaynak uzmanı karar verir ve uygulamaya bu yönde devam eder. Siz de bu teknik ile saçlarınızın daha uzun ve gür görünmesini sağlamak için saç kaynak merkezimizi arayabilir, saç kaynak fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Boncuk kaynak uygulaması sırasında kullanılan boncuk, silikonlu ya da titanyum metalden imal edilmiş olmalıdır. Aksi taktirde içi düz olan boncuklar, saç kaynağının kaymasına neden olabilir. Bunun önüne geçmek için pek çok kuaför 2 adet boncuk takmayı tercih eder. Ancak bu uygulamanın saça zararı bulunmaktadır. Çünkü üst üste iki adet takılan boncuklar, saçı ezer ve saçların deforme olmasına neden olur.

İşlem sırasında doğru boncuklar tercih edildikten sonra ince tutamlar halinde alınan saçlar tığ yardımı ile boncuklardan (halka)geçirilir ve boncuk kaynak pensesi ile bir kez sıkıştırılır. Kaliteli ve güvenilir bir boncuk kaynak uygulaması için saç kaynak merkezimiz her zaman hizmetinizdedir.

www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizi inceleyebilir, ürün siparişi verebilirsiniz.

0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

https://vimeo.com/268863153

İzmir Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak merkezi

İzmir Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak fiyatları

İzmir Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikrobant saçlar

İzmir Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , postiş saçlar

Leave a Comment