IMG E3921

İstanbul Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

İstanbul Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Saç Kaynağı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Saç kaynakları, son yıllarda sıkça kullanılan güzellik yöntemlerinden birisidir. Özelikle saçları kısa olan kadınların kullandıkları saç kaynaklar, kısa süre içerisinde uzun saçlara sahip olmak için en pratik yöntemdir. Ayrıca bu saçlar, sadece kısa saçların uzun görünmesini sağlamaz. Aynı zamanda saçların çok daha gür ve dolgun görünmesine yardımcı olur. Eğer siz de hem uzun hem de bakımlı görünen saçlara sahip olmak istiyorsanız, saç kaynak merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Saç kaynaklar, tüm saça uygulanabildikleri gibi aynı zamanda belli kısımlara da uygulanabilir. Tutam tutam eklenen saçlar, kısa saçların daha uzun ve gür bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Bunun yanında özellikle yaz aylarında renkli saçlar kullanmak isterseniz, saçınızın bir bölümüne renkli saç kaynak uygulayabilirsiniz. Bu yöntem saçınıza kimyasal madde uygulamanızdan çok daha sağlıklıdır. Peki, saç kaynak çeşitleri hangileridir?

www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizdeki saç kaynak çeşitlerini inceleyebilirsiniz

0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı 

Saç Kaynak Çeşitleri

Günümüzde hemen her saç tipine uygun saç kaynak tipi bulunmaktadır. Saç kaynak merkezimizde de uygulanabilen bu yöntemlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ancak uygulama öncesinde profesyonel birinden fikir olmanız oldukça önemlidir.

Halka (Boncuk Kaynak)

Halka kaynak, oldukça pratik bir saç kaynak çeşididir. Hızlı bir şekilde takılıp çıkarılabildikleri için kuaförler tarafından sıkça önerilirler. Ayrıca takılıp çıkarılırken saçlara herhangi bir zarar vermezler.

Keratin Kaynak

En çok tercih edilen saç kaynak çeşitleri arasında yer alan keratin kaynaklar, dayanıklıdır ve kullanım kolaylığı sağlarlar. Bunun yanında keratin, zaten saçın yapısında bulunan bir maddedir. Bu nedenle saçlar için herhangi bir zararları yoktur.

Tres Saç Kaynak

Saç kaynak çeşitleri arasında yer alan tres kaynak, diğer yöntemlere göre daha az kullanışlıdır. Çünkü bu yöntemde saçlar, saç derisindeki saça örülerek eklenir. Kullanım süresi kısa olan bu kaynak çeşidi, uzun süre kullanım amaçlanıyorsa tercih edilmez.

Mikro Saç Kaynak

En son çıkan saç kaynak çeşidi ise mikro saç kaynak yöntemidir. İnce tutamlar ile uygulanan bu yöntem diğer yöntemlere göre daha kullanışlı ve sağlıklıdır.

Kaynak Saç Zararlı Mıdır?

Kaynak saçlar, birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Saçlara dolgunluk veren bu yöntemler, kalitesiz malzemeler kullanılarak uygulanırsa saç derisine  zarar verebilir. Hatta deri hastalıklarına bile neden olabilirler. Bu nedenle kuaförünüzün kaliteli malzemeler kullandığından emin olmalısınız. Kaliteli ve sağlıklı bir saç kaynak uygulaması için saç kaynak merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

İstanbul Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak

İstanbul Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikrobant kaynak

İstanbul Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak

İstanbul Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 ,

 

 

Leave a Comment