IMG E3046

Elazığ Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Elazığ Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Saç Kaynak Merkezleri

Saç kaynak merkezi olarak Türkiye nin en çok şubesine sahibiz. Saç kaynak merkezi deyince aklımıza sadece kaynak takan yer olarak gelmektedir. Fakat biz toptancı ve perakendeci olarak iş yapmaktayız. Hem kuaförlere hizmet veriyoruz , hemde bağımsız müşterilere hizmet vermekteyiz.

Saç Kaynak merkezimizde , boncuk kaynak , mikro kaynak , keratin kaynak, mikro bant kaynak  , tres kaynak ve çeşitleri yapılmaktadır. Bunların yanı sıra çıt çıt saçlar, postiş saçlar, at kuyruğu saçlar, tokalı saçlar , yarım ay saçlar da bulunmaktadır.

Biz 17 yıldır bu işi yapmaktayız ve kendimizden eminiz saç kaynak işini çok kaliteli bir şekilde uygulamasını yapıyoruz garanti veriyoruz. Daha önce hiç taktırmadıysanız ve ön yargılarınız var ise bizlere ulaşıp size bilgi ve bilgiler verebiliriz.

Detaylı bilgil için; 0539 963 07 08 WhatsApp iletişim Hattı

Numaradan ulaşabilirisniz. ya da www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizden ürünlerimizi kontrol edip inceleyebilirsiniz.

Saç Kaynak Merkezi mağazamızda en kaliteli saçları sizlere sunuyoruz. Sizin için özenle seçilmiş saçları yurtdışında getirerek sizin mutlu olmanız için saçlarınızı uzatıyoruz. Çünkü biliyoruz ki kadınlar uzun saçlardan hoşlanıyor ve mutlu oluyor. 50 cm den 90 cm e kadar saçlarımız mevcuttur.

Aynı zaman da toptan  almak isteyen müşterilerimize kilo ile saç satışı da yapmaktayız. Saç kaynak uygulamamız yanı sıra ham saç da satışı yapıyoruz. Dibi ucu bir saçlar elimizde mevcuttur. Her zaman birinci kalite saç satmak için uğraşıyoruz. Yurtdışında birinci kalite seçip Türkiye ye getirmek zor olsa da biz bu işi başarıyoruz.

Kesinlikle fırınlanmış , kristallenmiş  üzerine cila çekilmiş saçlar satmamaktayız. Saçlarımız Kesinlikle dolaşma ve karışma bulunmamaktadır. İstediğiniz şekilde yıkayabilirsiniz, fön çekebilirsiniz. boya yapabilirsiniz. maşa yapabilirsiniz ve düzleştirebilirsiniz. Kesinlikle karışımlı sentetik saç bulundurmuyoruz.

Saygılarımıla .

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Elazığ Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak

Elazığ Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak fiyatları

Elazığ Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , peruk satan yerler

Elazığ Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro bant saç kaynak satın al

Leave a Comment