IMG E3921

Edirne Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Edirne Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Kendinize iyi bir perukçu mu arıyorsunuz ? Saç kaynak mı taktırmak istiyorsunuz ? Çıt Çıt ve ya Postiş saçlar mı satın almak istiyorsunuz ? Eğer bu yazıyı okuyorsanız iyi bir yer keşfetmiş demeksiniz. Biz Eminem peruk ailesi olarak yılın 365 günü kampanyalarla dolu bir mağazayız. Biz de olmayan ürün güncel olupta satılmayan ürün yoktur.

Hem toptancılık adına hemde perakende adına çok büyük konuma gelmiş durumdayız. Türkiye nin neresinde olursanız olun kapıda ödeme sistemi ile kargo yapmaktayız. Saçınız kazıtıp peruğa mı ihtiyacınız var www.mikrokaynakmerkezi.com  sitemizden peruk modellerimize bakabilirsiniz. Sadece peruk için değil bütün ürünlerimize sitemizden inceleyebilirsiniz. Mikro kaynak , boncuk kaynak , mikro bant kaynak çeşitlerimizde mevcuttur. Saçınız ççok mu kısa peruk kullanmak istemiyor musunuz ? Sizlere saç kaynak ürünlerini tercih edebilirim. Günlük hayatta çıkartmadan kullanabileceğiniz bir üründür. Kesinlikle size zorluk çıkarmadan sabahtan akşama kadar rahat edecektir.

Saç Kaynak çeşitlerini sitemize girerek inceleyerek bakabilirsiniz. Eğer aklınıza yatan ürün olursa internet üzerinden de satın alabilir  ya da bizleri arayarak whatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Günlük hayatta değil de sadece özel günlerde kullanacağım birşey olsun derseniz de sizlere çıt çıt , yarım ay , at kuyruğu saçlar önermekteyiz. Bu takma saçların tek özelliği sabah takıp akşam yatarken çıkartmaktır. Eğer çıt çıt saçlarla yatılırsa dolaşmaya ve karışmaya sebebiyet verebilir. Kesinlikle denize girilmemelidir. Saç Kaynak saçlarda denize de duşa da girebilirsiniz.

Saçlarımı toplayıp dışarı çıkmak istiyorum derseniz lastikli ve ya tokalı at kuyruklarını öneririz.  kendi saçınızı lastikli bir şekilde topluyorsunuz ve üstüne at kuyruğu saçı takıyorsunuz , ve lastiği üzerine doluyorsunuz buna lastikli at kuyruğu deniyor. Tokalı olarak da kıstırgaçlı tokası ile tutturuyorsunuz. Çok zormuş gibi görünen bu ürünler aslında çok pratik ve takılışı o kadar da basittir . Ürünlerimiz son derece kaliteli ve keslikle dolaşma yapmaz. Takma saçlarda sprey , jöle , wax kullanmadığınız sürece her gün yıkamanıza gerek yoktur. Ayda 1 yıkamanız yeterli olacaktır. Saçınızın yoğunluğuna göre saç dikimi yapıyoruz. Bu saçlar renge göre uzunluğa göre fiyat farketmektedir. Çıt Çıt saçlar  kaynak çeşitlerine göre daha uygundur. Çünkü işçilik ücreti alınmamaktadır sadece saç ücreti alınmaktadır.

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Edirne Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 . boncuk saç kaynak

Edirne Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak fiyatları

Edirne Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak saçlar

Leave a Comment