Mikro Bant Kaynak 10 fb2d

Bolu Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Bolu Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Yarım Ay Postişler ;

Yarım ay saçlar da tek parça yada üç parçalı olup , bir tane arkaya birer tanede yanlara takılabilir. Yarım ay postişler en kullanışlı çıt çıtlı saçlardır. Yarım ay postiş saçlar 15 saniye içinde kafaya takılacak kadar basittir. Bunları siz kendi evinizde , ofisinizde de takabilirsiniz. Yarım ay postiş saçlar genelde bayanların en çok tercih ettiği çıt çıtlar dır.

Yarım ay postişler , 2 çeşiti vardır. Gerçek yarım ay ve sentetik yarım ay olarak iki çeşitli çıtçıt lardır. Biz daha çok kullanış bakımından gerçeği tavsite ediyoruz. Sentetik yarım ay lar çok deforme olur ve çabu tülerme , kabarma yapabilir. Gerçek saçlarda böyle şeyler olmaz. Her türlü açma boyama , fön , maşa , düzleştirici yapabilirsiniz. İsteğe göre gramı ayarlanabilir , isteğe görede uzunluk seçilebilir. Bizlerden çıt çıt , yarım ay, postiş saçlar satın almak ya da ürünlerimize bir göz atmak isterseniz www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere en iyi kalitede kesinlikle sentetik olmadan saçlar satmaktayız. Ürünlerimizi mağazamıza gelerek alabilirsiniz. Ya da bizlerden kargo ile talep ederek isteyebilirsiniz. Sizler için KAPIDA ÖDEMELİ saç göndermekteyiz. Siz para transferiyle uğraşmıyorsunuz , sizin yerinize biz kargoyu istediğiniz yere gönderiyoruz. Kargo geliyor ve ücreti kargocuya teslim ediyorsunuz. Hem daha güvenilir hemde daha kullanışlı bir kargo sistemi. Bizlerden telefon yolu ile irtibata geçip fiyat almak isterseniz ya da ürünlerin detaylı fotoğraflarını görmek isterseniz eğer

Fiyatlar ve detaylı bilgi için ; 0539 963 07 08 WhatsApp bilgi hattı

Arayarak bizlerden ürünlerin bilgisini öğrenebilirsiniz. Eminem Peruk olarak en iyis saçları sizlere sunmaktayız. Saçlarımızda  kesinlikle  dolaşım ve sentetik karışım yoktur. Çin saçı ve fabrikasyon saçlarla kesinlikle kıyaslamayınız.

Saç Kaynak Merkezi olarak uygulamalı bir şekilde sizlere takma işlemini de gösteriyoruz. Nasıl pratik bir şekilde takılır nasıl kolay yollar izlenebilir sizlere gösteriyoruz.

Mağzamıza gelerek sizlere ürünlerimiz tanıtmaktan şeref duyarız.

SAYGILARIMIZLA

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Bolu Peruk Saç Kaynak Videomuz ;

 

 

Bolu Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boluda peruk satan yerler

Bolu Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak yapan yerler

Bolu Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikrobant saç kaynak fiyatları

Bolu Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , keratin kaynak saç satın al

Bolu Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak saç fiyatları

Leave a Comment