Mikro Bant Kaynak 613 973e

Bingöl Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Bingöl Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08

Postiş Saçlar

Postiş saçlar , gün geçtikçe insanların alıştığı gün geçtikçe sürekli her gün takıp çıkardıkları bir üründür. Postiş çeşitlerinde çıt çıt saçlar , yarım ay saçlar , tokalı at kuyruğu ve lastikli at kuyruğu saçlar olarak çeşitleri vardır. Postiş ismi genel bir tanımdır. Eskiden kullanılan postiş ismi sonralarda ise ismi değişkenlik getirmiştir.

Çıt Çıt Saçlar özellikler ve kullanımı

Çıt çıt saçların en büyük özelliği parçası çok olmasıdır. Günümüzde en yaygın kullanılan saç çıt çıt saçlardır. Genellikle standart olarak 8 parça olarak satıyoruz. Ama isteğe göre de bu parçaları aynı gram eşliğinde de bölebiliyoruz. İsteğinize göre 5-6-7 parça olarak da yapabiliriz. Çıt Çıt saçları en cok kısa saçlı kadınlar ve saçları çok yoğun olan kadınlar kullanır. Çünkü eşit bir şekilde saçlara takılması gerekmektedir. Eğer takılmazsa kendi saçıyla taktığı saç sırıtabilir. Bu çıt çıt saçların yoğunluğu isteğe göre de değişebiliyor. 8 parça da en az 100 gram saç olmalıdır. Standartı budur. Eğer kendi saçınız yoğunsa 200 gram a kadar çıkma ihtimali de vardır. Çıt çıt saçlarda her renk mevcutur. Gerek ombreli , gere kestane, gerek kahve , gerek kumral , gerek karamel , gerek balköpüğü , gerek platin renk saçlar bulunmaktadır.

Çıt çıt saçları yıkarken tokaların arasına saçı karıştırmamaya özen göstermelisiniz. karışırsa saç dolaşma ihtimali vardır. Fıskiye ile akışına doğru yıkarsanız hiç birşey olmaz. Karıştırarak yıkamamanızı tavsiye ederiz. Krem şampuan muhakkak kullanmanızı tavsiye ederiz. Gerçek saçlar olduğu için fön , maşa , boya yapılabilmektedir. 1-2 denemeden sonra kolayca sizde takabilirsiniz. Çıt Çıt saçlar için ürünlerimiz incelemek isterseniz www.mikrokaynakmerkezi.com sitemizden ürünerimize detaylı olarak da bakabilirsiniz. Çıtçıt saç satın almak isterseniz fiyat öğrenmek isterseniz bizlere telefondan da ulaşabilirsiniz. Türkiye nin her yerine kapıda ödeme olarak kargo yapmaktayız.

Bize ulaşmak isteyen müşterilerimize ; 

0539 963  07 08     —– WhatsApp iletişim Hattı 

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Bingöl Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , saç kaynak merkezi

Bingöl Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , mikro kaynak ,

Bingöl Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 , boncuk kaynak fiyatları ,

Bingöl Peruk Postiş Çıt Çıt 0539 963 07 08 ,

Leave a Comment