Mikro Bant Kaynak 10 fb2d

Zonguldak Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17

Zonguldak Peruk Postiş Çıt Çıt 0530 273 03 17

Saçlarınızı Bizden Temin Edebilirsiniz

Saç yapılandırma sektörü, teknolojinin ilerlemesi ile ciddi şekilde gelişim göstermiştir. Bu nedenle artık hemen her saça uygulanabilen bir saç kaynak yöntemi bulunmaktadır. Yani saçlarınız ister çok kısa isterse de seyrek olsun fark etmez… Siz de saç kaynak yaptırmak istiyorsanız ya da toptan saç kaynak talepleriniz için saç kaynak merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Peki, bu saç kaynak modelleri hangileridir? Hangi saç tipine hangi saç kaynak uygulanmalıdır? İşte bu soruların cevabı ve daha fazlası…

Saç Kaynak Çeşitleri

Saç kaynak çeşitleri arasından tercihte bulunurken kendi saç tipinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Eğer saçlarınız uzun ve kalın telliyse dilediğiniz saç kaynak çeşidini tercih edebilirsiniz. Çünkü tüm saç kaynaklar kalın ve uzun saçlara uygulanabiliyor. Özellikle keratin kaynak uygulaması kalın telli saçlara başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir. Çünkü keratin kaynak sırasında kullanılan malzemenin kalınlığı, bu saç tipinde doğal görünüm ortaya koyabiliyor.

Saçlarınız kalın teliyse hemen her saç kaynak çeşidini tercih edebileceğinizden daha önce bahsetmiştik. Ancak ince telli ve kısa saçlar bu konuda biraz şansızdır. Yine son yıllarda giderek daha da popülerleşen mikro saç kaynaklar ile çok kısa saçlar dahi uzatılabiliyor. Mikro kaynak saçlar, sadece kısa saçlar için değil, kalın telli saçlar için de oldukça uygundur. Bu uygulamada çok ince saç tutamları kullanılır. Ayrıca uygulama sırasında uygulanan silikon malzeme şeffaftır ve saçların rengini alır. Bu sayede hem doğal bir görünüm elde edilir hem de saçlar gür ve uzun bir görünüm alır.

Tüm bunların yanında saçlarınız çok yıpranmış ya da yanmış olabilir. Bu durumda keratin saç kaynak uygulaması yaptırabilirsiniz. Bu saç kaynak çeşidinde kullanılan keratin malzemesi, zaten insan vücudunda doğal olarak bulunan ve herhangi bir zararı olmayan bir maddedir. Siz de saç tipinize uygun saç kaynak çeşitlerinden birisini tercih edebilirsiniz.

Saç kaynak merkezimizde her saç tipine uygulanabilecek saç kaynak çeşidi mevcuttur. Bunun için saçlarınızı bizden temin edebilir, güvenilir ve tecrübeli bir saç kaynak merkezi ile çalışmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edebilirsiniz; 

www.facebook.com/mikrokaynakmerkezi

www.instagram.com/mikro_kaynak_merkezi 

www.twitter.com/sackaynakmerkz

https://www.youtube.com/channel

Zonguldak peruk postiş çıt çıt 0530 273 03 17 , toptan saç fiyatları

zonguldak peruk postiş çıt çıt 0530 273 03 17 ,  keratin kaynak

Zonguldak peruk postiş çıt çıt 0530 273 03 17 , postiş saçlar

Zonguldak peruk postiş çıt çıt 0530 273 03 17 , saç kaynak merkezi

 

Leave a Comment