13734605 1375121742550030 880851473 n

Ümraniye Boncuk Saç Kaynak 0530 273 03 17

Ümraniye Boncuk Saç Kaynak 0530 273 03 17

www.mikrokaynakmerkezi.com

İnstagram: mikro_kaynak_merkezi

 

Tres Kaynak ve Kullanımı

Hanımların saçlarını zaman zaman değiştirmek istemeleri durumunda başvurabileceği en verimli yöntemin başında kuşkusuz kaynak uygulamaları gelmektedir. Peruk kullanmak yerine, kendi saçınızmış gibi kullanacağınız bir uygulamayı tercih etmeniz son derece normaldir ki, kaynak, son derece sağlıklı bir yöntem olarak, yıkanabilir, boyanabilir hatta şekillendirilebilir özelliklere sahiptir. Tüm özellikleri nedeniyle kaynak, gerek geçici ihtiyaçlar için, gerekse, saçlar uzayana kadar kullanabilmek için oldukça faydalı bir yöntemdir. Ayrıca sağlığa hiçbir etkisi olmayan yöntemler tamamen organik gerçek saçla yapıldığından son derece kullanışlı sonuçların ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Tabii kaynağın pek çok çeşidi vardır ki, Tres kaynak; en yaygın biçimde kullanılan uygulamalardandır. Özellikle yarım ay uygulamalarında en çok tercih edilen mukavemeti yüksek bir uygulama olan tres kaynak, esasında boncuk veya mikro kaynakla yaklaşık aynı zeminde kullanılıyor olsa da, bazı küçük farklılıkları söz konusudur.

Tres kaynak uygulamasında saç, uygun genişliklerde tutamlara ayrılır. Düze bir hat üzerine dizilen saç telleri belli bir hacim verildikten sonra, birkaç noktasından mevcut saça tutturulur. Buncuk kaynak yöntemindeki bağlama araçlarının kullanıldığı tres kaynakta fark; bir boncuğa birkaç saç telinin bağlanması değil, onlarca sıralı saç telinin birkaç boncukla bağlanmasıdır. Tabii ki bu uygulamanın yapılabilmesi için bazı koşullar söz konusudur ki, kaynak için uygun zemin söz konusu değilse, tres kaynak yapabilmek oldukça zordur.

Tres Nedir?

Tres, saç tellerinin özel bir makine ile bir düzlem üzerine dikilmesi işlemidir. Bu işlem elle yapılamayan, peruk atölyelerindeki özel makinelerle yapılması gereken bir işlemdir. Gerçek saçtan veya sentetik saç telinden yapılabilen tres, saç kökünde file benzeri bir zemine sahiptir ve saça tres kaynak yapılırken, bu zemine tutunan saçlar ile kişinin kendi saçları çeşitli şekillerde birleştirilir.

Tres uygulaması, geniş yüzeylerde saç kaynağı yapmak için oldukça uygun bir uygulama yöntemidir. Yarım ay biçimindeki kaynaklarda çok zaman tres kaynak kullanılır ve oldukça başarılı bir uygulama olduğu söylenebilir. Aylarca kullanılabilen uygulama, saçlar uzadıkça farklı şekillerde yenilenebilir ve kısa vadede bakım gerektirmez.

Tres Kaynak Kullanımı

Tres kaynak yapıldıktan sonra saç mükemmel bir şekilde birleştiğinden, kendi saçınız gibi kullanılabilmektedir. Nadiren bakım gerektirmekle birlikte, kuaförünüzün nezaretinde bakımları yapılabilir, boya ve şekillendirme mümkündür. Mekanik bir kaynak yöntemi olduğundan, fön ve benzeri uygulamalardan etkilenmez. Örülebilir, toplanabilir ve dilediğiniz şekilde tres kaynaklı saçınızı kullanabilirsiniz. Çok noktalı bağlama yapılmadığı için rahatsızlık da vermiyor olması sebebiyle tres kaynak herkes tarafından rahatça kullanılabilen bir yöntemdir.

Tres kaynak mutlaka kuaför tarafından yapılır. Uygulama detayları boncuk kaynak ve mikro kaynak gibi yöntemlerle benzeştiğinden, evsel imkanlarla yapılabilmesi söz konusu değildir. Kaldı ki zaten keratin kaynak kaynak gibi yöntemlerin, bir başkası tarafından yapılması gerektiği gibi tres kaynak da uzman bir başkası tarafından yapılır. Bu yöntem çıtçıt saç ile uygulanan yarım ay yöntemlerinden farklıdır ve geçici bir postiş saç uygulaması olmadığından, peruk gibi sürekli sökülüp takılması söz konusu olmamaktadır. Daha doğru bir ifadeyle, sökülecek olsa da, bunu kuaförün yapması gereklidir. Ustalık gerektiren bir uygulama olduğundan, kuaförlerin ve hatta kaynak uzmanı kuaförlerin gerçekleştirmesi gereken uygulama, başarılı sonuçlara ancak bu şekilde ulaşabilmektedir. Tabii tüm kaynak yöntemlerinde olduğu gibi satın alacağınız tres saçın niteliklerinin kendi saçınızla benzeşmesine özen göstermeniz gereklidir. Aksi halde çirkin bir görüntü ortaya çıkabilir ve natürel görüntü kaybedilebilir. Mümkün olduğunca kaynak uygulamalarına karar verdiğinizde, kuaförünüzle bağlantıya geçmeden satın alma yapmamanız önerilir

Ümraniye Boncuk Saç Kaynak 0530 273 03 17 , peruk satan yerler

Ümraniye Boncuk Saç Kaynak 0530 273 03 17 , postiş fiyatları

Ümraniye Boncuk Saç Kaynak 0530 273 03 17 , microbant saç kaynak

Ümraniye Boncuk Saç Kaynak 0530 273 03 17 ,  çıtçıt saç satın al

Ümraniye Boncuk Saç Kaynak 0530 273 03 17 , mikro kaynak 

Leave a Comment